Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Rezerwat – dziękujemy!

Rezerwat_dziekujemy-glowne.jpg

Wakacje już prawie za nami. Tegoroczne letnie miesiące są dla nas i naszych podopiecznych wyjątkowe, bo po okresie intensywnych przygotowań, zwierzaki korzystają z soczystej trawy. Brakuje nam słów, by wyrazić co czujemy, gdy po wielu latach działalności nasi podopieczni otrzymali możliwość korzystania z takiej ilości zielonych pastwisk. Przez te kilkanaście lat było to naszym marzeniem, jesteśmy też przekonani, że i marzeniem ocalonych koni. Dziś, dzięki umowie zawartej z Przemkowskim Parkiem Krajobrazowym, mamy do dyspozycji ponad 200 hektarów zielonych użytków. Choć nadal brakuje nam środków na dokończenie ogrodzeń, chcemy Wam z całego serca podziękować za pomoc przy tym projekcie. To dzięki Waszej pomocy udało się kupić słupki, siatkę leśną, elektryzatory, izolatory, taśmę i wiele innych rzeczy, niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa zwierzakom.

Jeśli ktoś z Was chciałby jeszcze wesprzeć stawianie ogrodzeń – wystarczy dokonać darowizny z tytułem „rezerwat” na konto

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Jeden słupek to koszt 8 złotych, a każda wpłata to więcej pastwisk dla skrzywdzonych przez ludzi koni. Umowa jest zawarta na 3 lata, więc niezmiennie przyda się każda pomoc.

Zobacz szczegóły akcji pod linkiem: https://centaurus.org.pl/rezerwat

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk