Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Wielka zbiórka paszy!

Helga

Kochani, robimy wielką zbiórkę paszy dla staruszków! 

Kilkaset koni biega nieustannie po rezerwacie, za około 2-3 tygodnie zaczniemy je zwozić na Zwierzęcy Folwark. Na stałe jednak pozostaje tu prawie 200 koniowatych, które niestety nie mają szans – ani na dom adopcyjny, ani na wypas w Przemkowskim Parku Krajobrazowym. To konie , które wymagają nie tylko licznych zabiegów weterynaryjnych każdego dnia, ale również specjalistycznego żywienia.

Podczas ostatniej zbiórki zebraliśmy kilkanaście ton paszy, byliście niesamowici!  Do tego, niespodzianka! Zamówiliście również sole mineralne, witaminy i suplementy.  Serdecznie dziękujemy     Pasza była przepyszna i konie były zachwycone. Bo, mimo że są dla wielu „fundacyjne”, to jednak jadały jak królewskie. Chwała Tobie za to, Drogi Czytelniku! 

36b2a5fb-2e8c-4d13-a53d-34026ce87a6d_Szczedrzykowice.jpg

Ponieważ nasze stany magazynowe powoli się kończą, po kilku miesiącach przerwy organizujemy drugą turę zbiórki – i prosimy Was o pomoc! 

Wygląda to tak: jeśli chcesz i możesz pomóc uratowanym koniom – wybierasz produkt, który chcesz kupić. Dogadaliśmy się ze sklepem Tundra we Wrocławiu, który sprzedaje pasze i wspiera nas od dawna. Tundra, po zebraniu większej ilości zamówień, organizuje bezpłatny transport paletowy do nas do ośrodka. Nie trzeba więc kupować tony. Wystarczy worek, tyle, na ile możesz sobie pozwolić, aby nie obciążać swego budżetu. Potem… stajenni rano i wieczorem serwują przepyszną paszę końskim staruszkom. A my informujemy Was , ile w danej edycji udało się zebrać i oczywiście gorąco dziękujemy   a Wy macie dobry dzień, albo całą serię! Bo pomaganie jest po prostu fajne! 

Oto pyszne linki:

https://tundra.pl/pl/pasze-dodatki/pasze/pasza-dla-starszych-koni-z-fundacji-centaurus-hoveler-oldie-mix-20kg

https://tundra.pl/pl/pasze-dodatki/pasze/pasza-dla-starszych-koni-z-fundacji-centaurus-hoveler-senior-cobs-20kg

2a374c00-f3df-4e53-b1ef-d8a6ea57aa22_Szczedrzykowice-225x300.jpg

PS. To wszystko dzięki Wam! Już 3 i 4 października organizujemy specjalnie dla Was Dni otwarte w godzinach 10:00-16:00 na naszym Zwierzęcym Folwarku. Więcej informacji pod numerem 518 569 487

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk