Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
1.Wybierz kwotę darowizny:
2.Wpisz kod i zapłać z blikiem:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
POMÓŻ
PRZEKAŻ DAROWIZNE NA "Sułtan"
paypal
Akcja robiona w ramach kampanii
Kochaj Mądrze
Dokonaj Darowizny z imieniem
Sułtan
NA PKO BP

15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Możesz pomóc
Wyślij SMS

o treści Sułtan

– pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
– pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
– pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
– pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Sułtan
Nasza historia

Czarny jak smoła Sułtan wpatruje się w nas ze zdjęcia. W jego smutnym spojrzeniu można dostrzec wszystko. Wyczytać historię skrzywdzonego przez los psiaka, który juz chyba nie wierzy w ten świat. Może zwątpił. Miał prawo. Bo jego poprzedni właściciel sprzedał go do zoo w Gizie, na pokarm dla lwów… Nie chcemy sobie nawet wyobrażać co byłoby, gdyby nasz przyjaciel ze schroniska w Egipcie nie ocalił Sułtana przed złymi ludźmi. Nie chcemy, bo to pewnie złamałoby nam serce, a jesteśmy dziś potrzebni Sułtanowi jak nigdy wcześniej. Wy jesteście.

Sułtan to prawie dziesięcioletni już psiak. Uratowany przed śmiercią, od tamtej pory zamieszkuje nasze zaprzyjaźnione egipskie schronisko. Od pierwszych chwil, w których Sułtan tam trafił, robi się wszystko, aby go wyleczyć. Przecież to nie jest dobry czas na odejście. Nie dobry czas na cierpienie i samotność. Sułtan to spokojny psiak, jednak jak mówią jego opiekunowie, w jego oczach widać przeogromny smutek. Nie szuka kontaktu z innymi zwierzakami. Jakby wciąż czekał, że jego los się jeszcze odmieni. Jakby bardzo chciał wierzyć, że człowiek nie skrzywdzi go drugi raz. Że jeszcze ma szanse na lepsze życie. Kto wie, może właśnie teraz? Dzięki Tobie?

Sultan (5).jpeg

Bo gdy tak spoglądasz na Sułtana, nawet jeśli byś bardzo chciał, on nie potrafi Cię zdenerwować, prawda? Wtedy byłoby łatwiej odmówić, odwrócić wzrok i nie myśleć, że gdzieś tam setki kilometrów od nas, on potrzebuje dziś pomocy. A wtedy lżej byłoby na sercu. Ale nic takiego się nie stanie. Nie zobaczysz w jego spojrzeniu ani żalu, ani żądania o pomoc. Jedyne, co ujrzysz to nieme błaganie o wsparcie. O grosik na jego utrzymanie i podstawowe leczenie. Może na Ciebie liczyć?