Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
1.Wybierz kwotę darowizny:
2.Wpisz kod i zapłać z blikiem:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Adopcja psa lub kota

Jesteś zainteresowany adopcją psa lub kota?

Zapewne masz ogromne serce dla zwierząt i chciałbyś wybrać Przyjaciela na resztę życia.

Doskonale trafiłeś!

Adopcja psa lub kota
Jak dać nowy dom psu lub kotu?
0
Wybierz zwierzę
Wybierz zwierzaka, który przykuł Twoją uwagę i to właśnie jemu masz zamiar podarować nowy dom. Następnie zapoznaj się z jego profilem i wymaganiami, które należy mu zapewnić dla pełni zdrowia. Nie przejmuj się, jeśli nie możesz się zdecydować. Nasi działacze pomogą Ci dobrać najlepszego kompana!
0
Wypełnij formularz online
Wypełnij formularz online, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące adopcji. Wypełnienie formularza stanowi podstawę, w oparciu o którą dokonamy weryfikacji i dalszych procedur związanych z adopcją zwierzaka.
0
Czekaj na odpowiedź
Twoje zgłoszenie zostanie poddane weryfikacji. Nie martw się! Odezwiemy się w celu podpisania umowy adopcyjnej. W tym czasie możesz zapoznać się z podstawami opieki nad zwierzęciem.
animal image
OTO WARTO WIEDZIEĆ
ZANIM ADOPTUJESZ PSA LUB KOTA
 1. Adopcja jest nieodpłatna
  To adoptujący jednak w momencie podpisania umowy jest zobowiązany zapewnić dalszą opiekę i właściwe utrzymanie adoptowanego zwierzaka, włączając wyżywienie, transport i zapewnienie opieki weterynaryjnej oraz ewentualnych lekarstw na wypadek choroby.
 2. Adoptowany zwierzak nie może
  być w żaden sposób zbyty, użytkowany zarobkowo lub użyty do reprodukcji.
 3. Umowa zawarta pomiędzy fundacją, a rodziną adopcyjną
  zabezpiecza obydwie strony, ale przede wszystkim prawa adoptowanego zwierzaka, który jest tu najważniejszy. Z powodu jej nieprzestrzegania Fundacja może podjąć działania zabezpieczające psa lub kota.
 4. Umowę zawieramy wyłącznie z osobami pełnoletnimi
  jeśli masz więc skończone 18 lat to świetnie – już teraz możesz podarować nowy domy wybranemu zwierzakowi. W przypadku osób niepełnoletnich prosimy o kontakt ich prawnych opiekunów.
Wypełnij
FORMULARZ ADOPCYJNY

Wypełnij swoje dane

123456
animal image
POMAGA NA ODLEGŁOŚĆ
ADOPCJE WIRTUALNE

Większość zwierząt, które znajdują się pod naszą opieką ma za sobą smutną, często tragiczną przeszłość. Często zarówno psy, jak też koty zmagają się z traumą, są ciężko chore i wymagają specjalistycznej opieki. Wiąże się to z częstymi wizytami w klinice i codziennym przyjmowaniem lekarstw, co z kolei niesie za sobą horrendalne koszty utrzymania. Do tego należy dodać codzienne utrzymania i wydatki przeznaczane na jedzenie.

Co najważniejsze – Adoptować Wirtualnie możesz zwierzaka jakiegokolwiek tylko chcesz! Może to być pies lub kot, ale też koń, kucyk, osiołek, a nawet… wielbłąd!