Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
1.Wybierz kwotę darowizny:
2.Wpisz kod i zapłać z blikiem:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Razem tworzymy przyszłość
- dołącz do partnerów

Firma, która wspiera, to firma, która rośnie. Działając razem z Fundacją Centaurus, nie tylko pomagasz tym, którzy tego potrzebują, ale także budujesz wizerunek odpowiedzialnej i ekologicznej marki. Oto, co możemy Ci zaoferować w zamian za wsparcie.

zostań partnerem fundacji
i razem pomagajmy zwierzętom
0
Współpraca na rzecz dobra wspólnego
Jako partner Fundacji Centaurus, Twoja firma będzie miała okazję do aktywnego uczestnictwa w różnorodnych projektach społecznych i ekologicznych. Dzięki temu nie tylko zyskasz pozytywny wizerunek, ale także realnie przyczynisz się do zmian na lepsze.
0
Widoczność i promocja
W zamian za wsparcie, Twoja firma zostanie wyróżniona na naszej stronie internetowej, w materiałach promocyjnych oraz podczas wydarzeń organizowanych przez Fundację. To doskonała okazja do zbudowania pozytywnego wizerunku wśród szerokiego grona odbiorców, jako marki odpowiedzialnej społecznie i dbającej o środowisko.
0
Dedykowane wsparcie i raportowanie
Jako nasz partner, otrzymasz dedykowane wsparcie oraz regularne raporty dotyczące efektów wspólnych działań. Twoja firma będzie miała pełen wgląd w to, jak jej wsparcie przyczynia się do realizacji ważnych celów społecznych i ekologicznych.
media & partnerzy
nasi przyjaciele
dołącz do nas
i zmieniaj świat na lepsze!
Twoja firma może stać się częścią czegoś wyjątkowego. Razem możemy uratować wiele żyć. Wypełnij formularz, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą, aby opowiedzieć Ci więcej o możliwościach współpracy.