Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
POMÓŻ
PRZEKAŻ DAROWIZNE NA "King"
paypal
Akcja robiona w ramach kampanii
Kochaj Mądrze
Dokonaj Darowizny z imieniem
King
NA PKO BP

15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Możesz pomóc
Wyślij SMS

o treści King

– pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
– pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
– pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
– pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

King
Nasza historia

Ranny, przerażony, porzucony przez osobę, której zaufał. Historia Kinga to opowieść o zostawieniu go na pewną śmierć, ale również historia o niezłomnej sile i wytrwałości. King pragnie żyć! Podaruj mu drugą szansę.

King zupełnie sam, na niebezpiecznej i ruchliwej autostradzie. Zdezorientowany i pozostawiony na pastwę losu, szukał właściciela, a znalazł jedynie cierpienie. King w wyniku swojego rozpaczliwego poszukiwania wpadł pod samochód. Leżał tam ranny, nic nieznaczący dla wszystkich i dogorywał w żarze egipskiego słońca. Ból, który odczuwał, gasił wszelką nadzieję, a jego pisk o pomoc był zagłuszany przez mijające go z obojętnością samochody. Lecz w tej chwili, kiedy czytasz tę historię, to Ty jesteś nadzieją dla Kinga. Twoje wsparcie może pomóc mu odnaleźć drogę do szczęścia i miłości.

Egipt to miejsce, gdzie zwierzęta cierpią w milczeniu. King nie poradzi sobie bez Ciebie, a my jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić mu możliwie jak najlepszą pomoc. Choć nie możemy odmienić jego przeszłości, możemy sprawić, że w jego przyszłości otrzyma miłość i odpowiednią opiekę. Jego historia to nasza wspólna podróż, w której możemy chwycić go za łapę i podarować mu to, czego tak bardzo potrzebuję. Poniżej parę słów od Kinga.

King (1).jpg

“Drodzy Przyjaciele,

To ja, King, mówię do Was z głębi mojego serca. Jesteście moją nadzieją, moją ostatnią deską ratunku. Czuję się tak beznadziejnie na tej ziemi, gdzie niepełnosprawne zwierzęta czują odrzucenie i nie mają żadnych szans na godne życie. Brakuje mi jednej przedniej i jednej tylnej łapy, co sprawia, że trudno mi jest chodzić. Jestem starszym psem i nie ma już dla mnie miejsca w adopcji.
Przez wiele dni i nocy błąkałem się po tej niebezpiecznej autostradzie z nadzieją, że mój pan po mnie wróci, aż wpadłem pod samochód. To była chwila, w której czułem, że to koniec. Ale teraz jestem tu z Wami, z tą ostatnią nadzieją, że dzięki Wam, moje życie może stać się lepsze.

King (2).jpg

Potrzebuję Waszej pomocy. Potrzebuję diagnostyki, leków przeciwbólowych, suplementów, dobrej karmy i, jeśli to możliwe, protezy, która pomoże mi wrócić do radosnego biegania. Wasze wsparcie może odmienić moje życie.
Chociaż nie mogę Wam tego powiedzieć słowami, przekazuję Wam całą miłość i wdzięczność, jaką noszę w moim sercu. Pomóżcie mi odnaleźć nadzieję i szczęście. Pomóżcie mi poczuć, że jestem kochany i potrzebny.

Wasz King”

Prosimy Was o wsparcie Kinga, abyśmy mogli dać mu tę szansę, aby ten kochany psiak mógł czerpać radość z życia. Każdy dar i każde udostępnienie przyczyni się do poprawy jego jakości życia. Im więcej ludzi dowie się o Kingu, tym większe będzie wsparcie, które możemy mu zapewnić. Dziękujemy z całego serca za każdą okazaną pomoc.

King (3).jpg

———————————————
Zobacz codziennie życie i przygody naszych zwierząt, naszą walkę, sukcesy i te mniej piękne chwile – codzienne publikacje na Instagramie:
https://www.instagram.com/f_centaurus/