Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
1.Wybierz kwotę darowizny:
2.Wpisz kod i zapłać z blikiem:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
POMÓŻ
PRZEKAŻ DAROWIZNE NA "Ikar"
paypal
Akcja robiona w ramach kampanii
Kochaj Mądrze
Dokonaj Darowizny z imieniem
Ikar
NA PKO BP

15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Możesz pomóc
Wyślij SMS

o treści Ikar

– pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
– pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
– pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
– pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Ikar
Nasza historia

Gdy robiliśmy interwencję i zabieraliśmy Ikara, po raz kolejny przekonaliśmy się, jak  niewiele  warte jest życie zwierząt dla niektórych ludzi. Z jaką łatwością fundują im cierpienie i niewolę. Nawet ci, których mijasz na ulicy czy w sklepie, potrafią być oprawcami.

Były pan Ikara to właściciel dużego zajazdu. Elegancki strój, perfumy pachnące dużymi pieniędzmi, samochód z najwyższej półki. Podjazd wyłożony kostką, piękne kute bramy, a obok, tuż za płotem, błoto, rozlatująca się buda i krowi, ciężki łańcuch, na którym całe życie spędził mały Ikar.  
 

Pan kupił Ikara za duże pieniądze, gdy  psiak był jeszcze maleńki. Miał być niedużym, rasowym terierem, maskotką, która idealnie będzie się komponowała z drogimi meblami i skórzaną tapicerką w samochodzie. Psem, którym będzie można się pochwalić. Ale Ikar urósł nie taki, jak powinien i nie spełnił pokładanych w nim nadziei.
 

Ikar ma niewiele ponad rok i już dobrze wie, co potrafi człowiek. Zapchlony, wychudzony, zabiedzony, ze zmianami skórnymi, marzł w rozlatującej się budzie. Gdy go zabieraliśmy, z przerażeniem patrzył na ręce swojego pana. Czy ten go bił? Możemy się tylko domyślać, bo dowodów nie mamy.
 

Ikar jest w klinice. Potrzebne są środki na diagnostykę i leczenie. Na profilaktykę. Na opłacenie pobytu w szpitalu. Na dobry hotel. Na behawiorystę. Na start w nowe życie.
Bo wierzymy, że na Ikara czeka dobry dom. Że ten młody psiak znajdzie swoje miejsce na ziemi i nie będzie to rozlatująca się buda z krowim łańcuchem.
 
 
Prosimy, wesprzyj Ikara. Pomóż nam odmienić jego los.

Aktualizacja


Kochani! Ikar bardzo dziękuje za pomoc! Przeszedł bardzo długą droge by dojśc do miejsca w którym jest teraz. Zaraz kiedy jego leczenie się zakończyło, został adoptowany przez nową rodzinę, gdzie z pewnością nie będzie miał już przykrych przeżyć. Serdecznie dziękujemy za pomoc w podarowaniu nowego życia Ikarowi. Życzymy mu, oraz jego nowej rodzinie samych szczęśliwych chwil!
 

  • Ikar
  • Ikar
  • Ikar
  • Ikar