Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
POMÓŻ
PRZEKAŻ DAROWIZNE NA "Fanta"
paypal
Akcja robiona w ramach kampanii
Kochaj Mądrze
Dokonaj Darowizny z imieniem
Fanta
NA PKO BP

15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Możesz pomóc
Wyślij SMS

o treści Fanta

– pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
– pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
– pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
– pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Fanta
Nasza historia

Staruszkę Fantę znaleziono przy autostradzie niedaleko Chersonia. Chyba szukała swojego domu, który z pewnością kiedyś miała. Ale nikt jej nie wołał. Nikt Fanty nie szukał. Nikt po nią nie przyszedł. Bo nie było już nikogo…

Tak więc, stareńka Fanta, odwodniona i osłabiona tułała się samotnie po ulicy. Tak trafiła do ukraińskiego schroniska, w którym dochodzi do siebie. Fanta ma już większość życia za sobą. To ponad piętnastoletnia psinka, która całe swoje życie miała przyjaciół, dla których była najważniejsza. A później los boleśnie ją doświadczył i skazał na samotne życie.

Ale ona wciąż czeka. Nasłuchuje, bo przecież przyjaciół się nie gubi, a gdy przypadkiem się to stanie, to ze wszystkich sił się ich szuka, prawda? Ale nikt już do Fanty nie przyjdzie. Nikt jej szukać nie będzie. Tego możesz być pewny. Fanta miała kiedyś dom i swoich ludzi. Pewnie kochających i troskliwych, bo w jej oczach widać ogromną tęsknotę za tym co straciła. Miała, ale musi pogodzić się z tym, że dawne życie już nie wróci…

Fanta (5).jpeg

Mimo to, Fanta tak bardzo się stara. Jakby chciała pokazać, że nie warto skazywać nikogo na śmierć. Nawet starego, schorowanego psa. Że nie podda się złemu losowi. Bo choć siły już nie te, chorób wiele, to psie serce kocha dalej tak samo. Niestety, schronisko, w którym przebywa zdecydowało, że Fanta nie może być oddana do adopcji, w obawie, że nie przeżyje transportu. Dlatego staruszka pozostanie tam już na zawsze. Trzeba pomóc jej wrócić do zdrowia i podarować odrobinę radości w tym trudnym dla niej czasie.

Kochani, świat jest przecież pełen takich pieskich staruszków, jak Fanta. Takich, którzy stracili swoje ukochane miejsce na ziemi. Takich, którzy już nigdy nie zobaczą swoich przyjaciół i kochającej rodziny. Dzisiaj prosimy o wsparcie dla jednego z nich. Dla Fanty. Prosimy o grosik na jej utrzymanie, na najlepszą karmę, na suplementy, a przede wszystkim na diagnostykę i leczenie. To ostatnie, sądząc po jej bardzo słabym stanie, będzie długotrwałe.

———————————————
Zobacz codziennie życie i przygody naszych zwierząt, naszą walkę, sukcesy i te mniej piękne chwile – codzienne publikacje na Instagramie:
https://www.instagram.com/f_centaurus/