Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
POMÓŻ
PRZEKAŻ DAROWIZNE NA "Dexter"
paypal
Akcja robiona w ramach kampanii
Kochaj Mądrze
Dokonaj Darowizny z imieniem
Dexter
NA PKO BP

15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Możesz pomóc
Wyślij SMS

o treści Dexter

– pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
– pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
– pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
– pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dexter
Nasza historia

21.06.2021

Kochani, dostaliśmy wieści od Dextera oraz jego rodziny! Zobaczcie co u nich słychać. 

"Witamy 🙂
 
Dexter zrobił masę postępów ! Schody nie są mu już straszne i zasuwa góra dół krok w krok za nami, chociaż jak jest zmęczony, to ma nas gdzieś. 🙂 Jest mega leniem i uwielbia spać, a teraz jak już powoli jest piękne słońce, to wylegiwać się pod szybą. 🙂 Jego aktywność i przede wszystkim wytrzymałość też wzrosła. Na początku kładł się w trakcie spaceru i musiał odpocząć, a teraz kilka razy w tygodniu biegamy w puszczy, jeszcze nie długie trasy, ale i na nie przyjdzie czas, wszystko na spokojnie.
Na starszych panów i ogólnie na panów reaguje spokojniej, choć ma typy mężczyzn, których po prostu nie lubi i koniec. 🙂 Najważniejsze, że zaufał nam i chyba pokochał, bo widzimy, jak bardzo zmieniają się jego reakcje na nas.
 
Pozdrawiamy"


Jak widzicie, Dexter już przyzwyczaił się do nowej sytuacji w życiu i pokochał swoją rodzinę. Teraz jego życie jest pełne wspaniałych wrażeń i ludzi, którzy dbają o niego w najlepszy sposób, a on sam jest bardzo szczęśliwy. 🙂
  • Dexter
  • Dexter
  • Dexter
  • Dexter
 
 
 

13.10.2020

Dziś przynosimy wam kilka nowinek o Dexterze. Przeczytajcie!

Dzień dobry
 
Dexter z dnia na dzień coraz lepiej. Początkowo bardzo bojaźliwy dzisiaj cudowny leniuch 🙂 dostał dwie wielkie poduchy na których uskutecznia spanie. Uwielbia dzieciaki a one jego. Extra dogadują się z drugim psiakiem – liżą się i czasem przytulają 🙂 
Pozatym przyzwyczajil się do długich spacerów (początkowo kładł się w trawie odpoczywał) zaczął powoli biegać z mężem – ale nic na sile. Wciąż jesteśmy pod opieka weterynarza. Rana po ugryzieniu dopiero w zeszłym tygodniu całkowicie się zagoiła – początkowo groziła nam operacja ale udało się farmakologia. Zrobiła mu się tez torbiel na żebrach wiec wciąż się kontrolujemy 🙂 wszyscy go tam już znają 🙂 wczoraj został zaczipowany 🙂 przeżył pierwsza kąpiel – chociaż my gorzej 🙂 I wogole jest cudownym kochanym psiakiem – nie wyobrażaliśmy sobie ze da nam aż tyle radości !!!!
Przesyłam kilka zdjęć 🙂 
Pozdrawiamy serdecznie !
  • Dexter
  • Dexter
  • Dexter

 

 

Aktualizacja

Zobaczcie jak Dexterek rozgościł się już w nowym domu. Dexterku, życzymy Ci samych niezapomnianych chwil spędzonych z nową rodzinką!

Dexter adoptowany! Psiak już w sobotę jedzie do nowego domu. Życzymy mu samych najlepszych wrażeń!

 

Kochani, to jest Dexter. Poszukuje on kochającego domu, miejsca wyjątkowego, ponieważ nigdy nie zaznał ciepła i miłości człowieka. Całe życie spędził w kojcu, dlatego potrzebuje domu z ogrodem. To bardzo sympatyczny psiak, który może być także towarzyszem dzieci. Akceptuje inne psy, jednak nie nie toleruje kotów i innych małych zwierząt.

 

Jeśli chcesz podarować dom Dexterowi (do czego gorąco zachęcamy!) – pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza adopcji stacjonarnej. Masz pytania? Napisz do nas na [email protected]