Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
POMÓŻ
PRZEKAŻ DAROWIZNE NA "Bobi"
paypal
Akcja robiona w ramach kampanii
Kochaj Mądrze
Dokonaj Darowizny z imieniem
BOBI
NA PKO BP

15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Możesz pomóc
Wyślij SMS

o treści BOBI

– pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
– pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
– pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
– pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Bobi
Nasza historia

Spójrzcie, jaki piękny dziś dzień. Promienie słońca padają mi na biurko, kiedy piszę do Was te słowa. Ciepłe powietrze wpada przez otwarte okno i zachęca do wyjścia na zewnątrz. Może wiosna przyszła już do nas na dobre? Byłoby cudownie. Ale ja jakoś nie potrafię być radosna. Nie umiem, kiedy wiem, że gdzieś daleko stąd, kilometry od nas, na północy Filipin pomocy potrzebuje Bobi. Czeka i cierpi. Nic więcej nie może zrobić.

Jego czas też kiedyś się skończy. Ale jeszcze nie teraz. Nie możemy na to pozwolić.

Bobi (1).jpeg

Znacie tę historię? Zawsze razem przez życie. Zawsze wtulone w siebie, zawsze obok, bo tak łatwiej przeżyć na tym świecie. Tak właśnie żył dotąd Bobi ze swoim rodzeństwem. Ale bezdomność i bezwzględność tego świata i ich nie ominęła. I do nich dotarła. Zostały psiaki same na ulicy, która nie miała dla nich litości. Wyrok śmierci zbliżał się nieubłaganie i nie był dla nich niespodzianką. Ale kiedy tylko dowiedzieliśmy się, że Bobi potrzebuje pomocy postanowiliśmy go wesprzeć. Z ogromnymi ranami skóry, bardzo złą kondycją organizmu, niedożywiony i odwodniony psiak dostał więc ostatnią szansę…

Bobi (4).jpeg
Bobi (5).jpeg
Bobi (10).jpeg
Bobi (8).jpeg
Bobi (9).jpeg

I jedyne co mu zostało to ten apel. Teraz ma swoje 5 minut. Dzisiaj może błagać Was o życie. Jesteście jego jedyną i ostatnią nadzieją. Nie opowiem Wam jego historii, nie napisze co go spotkało, bo zwyczajnie nie wiem. Ale nie dbam o to. Przecież to nie ma teraz żadnego znaczenia. Proszę Was tylko o jedno. Przesyłając Bobiemu choć odrobinę wsparcia, zapiszcie jego widok w pamięci. Zapewniam Was, poczujcie przyjemne ciepło na sercu kiedy później dowiecie się, że udało mu się pomóc. Bo dzięki Waszemu wsparciu ten psiak będzie mógł normalnie żyć. A późnięj szukać cudownego domu dla siebie i swojego rodzeństwa. Musicie tylko zdecydować, że chcecie go dziś wesprzeć. Że chcecie pomoc Bobiemu w rozpoczęciu nowego życia. Potrzeba środków na diagnostykę, leczenie i utrzymanie. Jesteście tu z nim? Prosimy w jego imieniu.

Bobi (13).jpeg
Bobi (12).jpeg
Bobi (11).jpeg