Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
POMÓŻ
PRZEKAŻ DAROWIZNE NA "Kacperek"
paypal
Akcja robiona w ramach kampanii
Kochaj Mądrze
Dokonaj Darowizny z imieniem
Kacperek
NA PKO BP

15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Możesz pomóc
Wyślij SMS

o treści Kacperek

– pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
– pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
– pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
– pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Kacperek
Nasza historia

Kacper jest już bezpieczny! Dalsze środki, które wpłyną, przeznaczamy na opiekę weterynaryjną, w tym kowala, szczepienie, odrobaczenie i kastrację.

 

Kacper potrząsa grzywą. Próbuje zrobić krok w naszą stronę, ale gruba, zdecydowanie zbyt krótka lina ogranicza jego ruchy. Widok kuca w ciemnej oborze nie dziwi – tak hoduje się kuce rzeźne. Nie widują trawy, wybiegu, nie wiedzą czym jest wiatr, ani piach pod kopytami. Ktoś powie, że to może i  lepiej – nie wiedzą, za czym tęsknić ani czego żałować, kiedy błyśnie nad nimi zimny, rzeźnicki nóż. Czasem to trwa sekundę, czasem cały proceder wraz z transportem rozciąga się na wiele godzin. Ale zawsze ma to samo zakończenie – dalej nie ma już nic…

Ogierek tupie kopytkiem, cicho parska. Nie wie o co prosić, nie wie po co te zdjęcia, jest wyraźnie zirytowany naszą obecnością. Nie ma świadomości, że zdjęcia które mu robimy to jego ostatnia szansa. Kiedy ta świadomość nadejdzie, na wszystko będzie już za późno.

Życie Kacperka jest warte 1800 zł. Taką kwotę musimy zapłacić handlarzowi. Mamy czas do 30 marca. Oprócz tego potrzebna są fundusze na diagnostykę, szczepienie, odrobaczenie, kowala i wyżywienie małego Kacperka, tak aby niczego mu nie zabrakło.

Możesz wesprzeć wykup Kacperka dokonując wpłaty z dopiskiem „Dla Kacperka” na konto zbiórkowe

***

Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji – podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!

 *** 

Akcja prowadzona jest na podstawie pozwolenia MAiC nr 343/2013 na prowadzenie ogólnopolskiej zbiórki publicznej. Po wykupieniu i wyleczeniu zwierzęcia, nadwyżka środków przekazanych przez darczyńców przeznaczona zostanie na cele określone w tym pozwoleniu oraz  rozliczona zgodnie z powołaną decyzją administracyjną

***

Regulamin akcji na http://centaurus.org.pl/reg/

***

W ramach kampanii Kochaj Mądrze możesz też przesłać paszę, suplementy, szczotki czy kantary. Możesz przyjechać do naszego ośrodka w Wojnowie i pomóc przy opiece nad zwierzętami. Wiele z nich czeka na Twoją pomoc.  Możesz pomóc naszym podopiecznym Adoptując Wirtualnie –http://centaurus.org.pl/konie_do_adopcji_wirtualnej/ Można również Adoptować Realnie –http://centaurus.org.pl/konie_do_adopcji_stacjonarnej/