Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Targi dobroczynne – Kraków 01.12.2019

targi.jpg

Targi Dobroczynne – Edycja Świąteczna / Kraków
1 grudnia, Świąteczna edycja Targów Dobroczynnych, 100% zysku dla zwierząt!

Stara Zajezdnia, św Wawrzyńca 12, Kraków

10.00-18.00, wstęp WOLNY!

Będzie Święty Mikołaj i wręczanie prezentów na scenie wszystkim dzieciom, które się zgłoszą!

Ciuchy, buty, torebki, tysiące książek, kosmetyki ekologiczne, mnóstwo rozmaitej biżuterii każdej maści, antyki, obrazy, elektronika, hand made, akcesoria zoologiczne, zabawki i ciuszki dla dzieci i mnóstwo innych – wszystko pozyskane w ramach filozofii „zero waste!” od Darczyńców z całej Polski. Otworzyliśmy ponad 17 000 paczek od Was, zestawimy na Targach około miliona przedmiotów!

Jak dołączyć?

***Bądź z nami na miejscu! ***
Klimat niepowtarzalny, na ostatnich targach kilkanaście tysięcy gości, muzyka gitarowa na żywo, zdrowa i legalna roślinna kuchnia (słono słodkie stoły), milion rzeczy, których nie znajdziesz nigdzie indziej i mało prawdopodobne, że kupisz gdziekolwiek

Paczki są wyczekiwane przez zwierzaki:
Zwierzęcy Folwark – Targi Dobroczynne
Szczedrzykowice 10
59-230 Prochowice

** Wyślij nam paczkę ze wszystkim, czego nie potrzebujesz.**
To mogą być przeczytane już książki, lub takie których i tak nigdy nie przeczytasz, a zajmują Ci półki. To może być biżuteria, której nie nadążasz nosić, albo torebka, która już Ci się znudziła. To mogą być buty, których rozmiar był nietrafiony. To mogą być ciuchy, które wiszą w Twojej szafie od dawna, albo nie wiesz czemu je masz bo to nie Twój kolor. To może być zabawka, której nikt nie otworzył, albo mikser, który był czwartym mikserem w „tamte” urodziny. Może masz w domu jakąś zabawkę dla psa extra, lub zestaw figurek kotów który schowany za szybą pokrył się kurzem. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia. Pamiętaj, że kiedy wrzucasz coś ponownie w obrót, chronisz środowisko, bo nie trzeba produkować kolejnych egzemplarzy, ograniczasz też ilość śmieci.

*100% zysku trafia na zwierzaki: setki uratowanych koni z rezerwatu pod Lubinem oraz psy i koty ze schroniska. *

Pamiętaj!
1 grudnia największe w Polsce Targi Dobroczynne, z muzyką gitarową na żywo (świąteczne kolędowanie i przebije minionych lat) i wspaniałą kuchnią roślinną (będziemy przyjmować wcześniejsze zamówienia świąteczne na wegańskie dania i słodkości od Happy Cakes, dochód z całości zasili zwierzaki).

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk