Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Olcha ocalona

ebb98d2d-4741-4082-91c2-3accc5fb87e2_Olcha.jpg

Gdy na naszej drodze pojawiła się Olcha, znów poczuliśmy jak bardzo jesteśmy bezsilni wobec wszechobecnego uprzedmiotowiania zwierząt przez ludzi.  To Wy, kochani Darczyńcy macie moc sprawczą i udowadniacie, że ludzi o dobrych sercach jest wielu.

Olcha oswaja się już z nowym domem, nasi końscy emeryci nawołują ją i zapraszają do stada. Po okresie kwarantanny, Olcha dołączy do kopytnych staruszków. Kto wie? Może zaprzyjaźni się z równie wiekową i dopiero co ocaloną Malwą?

Jej życiu nie zagraża straszna śmierć. Prosimy w imieniu Olchy o emeryturę. Każdy starzejący się organizm potrzebuje dodatkowego wsparcia. Oprócz gniecionego i moczonego owsa z otrębami pszennymi, Olcha potrzebuje suplementów poprawiających układ trawienny oraz dodatków łagodzących zmiany zwyrodnieniowe aparatu ruchu.

Potrzebuje wsparcia sięgającego nawet 1000 zł miesięcznie. Olcha będzie wdzięczna za każdą okazaną pomoc. Wirtualny Opiekun (czyli sponsor olchowej emerytury) decyduje o wysokości wsparcia, jakiego udziela – bo w naszym słowniku nie ma wyrażenia:
„za mała” pomoc.

Na czym polega Wirtualna Adopcja? Szczegóły poznasz pod linkiem: centaurus.org.pl/adopcje-wirtualne/

54d945eb-0b5e-41dc-ad5c-6d9a9c7cb060_Olcha.jpg
Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk