Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Świętuj z nami Tydzień Płatności Bezgotówkowych!

Donateo

Zapewnij zwierzętom Fundacji Centaurus opiekę weterynaryjną oraz ich utrzymanie, przekazując mikrodatek w sklepie online z Przelewy24. Weź udział w konkursie i ciesz się z nagród: bawiąc się z nami możesz także pomóc! 

Zapraszamy do świętowania naprawdę wyjątkowego Tygodnia Płatności Bezgotówkowych organizowanego przez Fundację Polska Bezgotówkowa oraz licznych partnerów, w tym Fundację Donateo. Celem akcji jest promowanie płatności bezgotówkowych, a wraz z Donateo zachęcamy szczególnie do bezgotówkowych mikrodonacji na rzecz organizacji dobroczynnych zrzeszonych na platformie Donateo. To właśnie także dzięki takim akcjom możemy realizować misję krzewienia kultury dobroczynności w Polsce.

 Od 6 listopada wszystkich entuzjastów płatności kartą, zegarkiem, smartfonem czy online, którzy pragną wesprzeć wybrany cel dobroczynny związany z pomocą dzieciom, osobom chorym i z niepełnosprawnościami, ochrony środowiska czy zwierząt.

W jaki sposób można wesprzeć naszą organizację poprzez Donateo?

Przekaż mikrodatku w sklepie online, który wykorzystuje formatkę płatniczą Przelewy24 z opcją mikrodonacji a kwota trafi bezpośrednio na nasze konto!

Dodatkowo na uczestników akcji czekają wyjątkowe konkursy przygotowane przez Fundację Donateo i Fundację Polska Bezgotówkowa.

Więcej informacji na: https://donateo.pl/tydzien-platnosci-bezgotowkowych/

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk