Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Nie kupuj – adoptuj!

adoptuj_psa

Czy wiesz, że w samej Polsce w samych schroniskach obecnie przebywa ponad 100 tysięcy zwierząt? Większość z nich spędzi tam całe swoje życie – nigdy nie poznają, czym jest rodzina i towarzystwo kochającego opiekuna, nie będą miały swoich własnych miseczek wypełnionych przysmakami, przytulnego, ciepłego legowiska i ręki, która będzie zawsze gotowa pogłaskać.

A przecież każdy z nich jest unikatowy, wyjątkowy. I ma serce pełne miłości, gotowe podzielić się nią z kimś, kto tylko zechce ją przyjąć. Chociaż nie jesteśmy w stanie odmienić całego świata, Ty możesz odmienić cały świat tego jednego, wspaniałego zwierzaka. Dać mu dom, którego tak bardzo potrzebuje. Adoptując zwierzaka, zyskasz najwierniejszego kompana wszystkich Twoich przygód – wspólnymi siłami będziecie mogli zdobywać górskie szczyty lub wygodne kanapy, przemierzać kilometry na spacerach lub po prostu odwiedzać pobliskie parki, których nigdy nie poznałbyś lepiej, jak tylko dzięki swojemu zwierzakowi! Razem będziecie zdobywać świat tak, jak tylko tego zapragniecie. I możecie być pewni, że gdziekolwiek pójdziecie – Wasz zwierzak zawsze będzie z Wami.

Jeśli więc szukasz przyjaciela na dobre i złe, kogoś, z kim stworzysz niesamowitą więź – rozważ adopcję! Tysiące psów i kotów czekają na swoich opiekunów. Skontaktuj się z nami, zapytaj o mieszkające u nas psiaki i kociaki, a na pewno znajdzie się wśród nich ten jedyny, który zdobędzie Twoje serce. A jeśli nie możesz pozwolić sobie na zwierzaka, ale bardzo chciałbyś pomóc — zafunduj im karmę i napełnij głodne brzuszki! Każdy gest w stronę bezdomnych zwierzaków ma ogromną moc! Dlatego pamiętaj o nich i pomóż im odkryć, że życie może być piękne.

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk