Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Klaudynka i mama spłacone!

aa553a4e-e86f-41c6-9110-2f1349480b98_Klaudynka

Klaudynka i jej mama Klementyna dziękują. A my razem z nimi. Ostatnie dni były nerwowe, obawy rosły. I znów pełni wdzięczności kłaniamy się Wam. To Wasza zasługa, że handlarz ich nie zabierze.

Dziękujemy i nie przestaniemy dziękować. Jesteśmy raptem jedynie narzędziem w Waszych rękach – Klaudynka z mamą są bezpieczne dzięki Waszej pomocy.

Ich życiu już nic nie zagraża, i od teraz każda darowizna z imieniem Klaudynka zostanie przeznaczona na ich codziennie wyżywienie (owies, otręby pszenne, suplementy dla karmiących klaczy i źrebaków), pojenie, opłacanie wizyt kowala oraz kontrolnych weterynarza.

Można również zaopiekować się Klaudynką, lub jej mamą Klementyną (lub obiema) stałą opieką – Wirtualną Adopcją.

Na pewno chętnie zapozują do co miesięcznych zdjęć 🙂

Zapraszamy Cię, abyś bliżej zapoznał się z tą alternatywną formą posiadania konia!

1. Wypełniasz Formularz Adopcji Wirtualnej  gdzie wpisujesz imię Klaudynka/Klementyna.

2. Wybierasz kwotę, jaką pragniesz miesięcznie przeznaczyć na swojego konia (może być to pełna adopcja lub częściowa – przy częściowej adopcji podejmuje się wspólnie kilka niezależnych osób). Średni koszt utrzymania konia to 500 zł miesięcznie.

3. Otrzymujesz od nas umowę adopcji wirtualnej w formie certyfikatu, do niczego Cię nie zobowiązuje (jeśli Certyfikat nie jest Ci potrzebny lub jej nie chcesz, ustalamy mailowo [email protected] / telefonicznie wszelkie szczegóły 530622200).

4. Po pierwszej wpłacie otrzymujesz od nas mailem lub pocztą (wedle ustaleń) Certyfikat Opiekuna Wirtualnego.

5. Podczas trwania adopcji wirtualnej otrzymujesz od nas (średnio co miesiąc) serię zdjęć oraz nowych informacji nt Twojego nowego Pupila. Informacje te przychodzą na Twój adres mailowy, ale jeśli nie masz dostępu do internetu lub zwyczajnie wolisz tradycyjny przekaz informacji – wysyłamy zdjęcia pocztą.

6. Możesz odwiedzać Swego konia wraz z rodziną, przyjaciółmi lub samodzielnie – wystarczy umówić się na taką wizytę mailowo lub telefonicznie. Na miejscu możesz swojego konia pogłaskać, poczęstować smaczkami, jakie dla niego przywieziesz. Zawsze możesz wybrać i wysłać Swemu koniowi kantar, derkę lub poprosić o dodatkowe informacje czy zdjęcia (wedle możliwości czasowych postaramy się zrealizować to ostatnie).

7. W dowolnym momencie możesz z adopcji po prostu zrezygnować. Doskonale rozumiemy, że są okresy, kiedy pomagać można chętnie, ale są też takie, kiedy nasza uwaga jest kierowana gdzie indziej. Będziemy wdzięczni za przesłanie nam informacji o rezygnacji z adopcji.

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk