Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
1.Wybierz kwotę darowizny:
2.Wpisz kod i zapłać z blikiem:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
POMÓŻ
PRZEKAŻ DAROWIZNE NA "Tolek"
paypal
Akcja robiona w ramach kampanii
Kochaj Mądrze
Dokonaj Darowizny z imieniem
Tolek
NA PKO BP

15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Możesz pomóc
Wyślij SMS

o treści Tolek

– pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
– pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
– pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
– pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Tolek
Nasza historia

Aktualizacja

 

Tolek odszedł za Tęczowy Most.

 

styczeń 2017

 

Tolek pojechał do domu adopcyjnego.

 

 

28.12.2016

 

Spieszymy z nowinami 🙂

 

Toluś po operacji, bardzo szybko doszedł do siebie.

 

Dziękujemy za pomoc dla Tolka .

 

12.12.2016

 

Tolek dziękuje za Waszą pomoc!

 

Czuje się o wiele lepiej, chociaż ze względu na słabe wyniki morfologii odkładano operację. Wyniki się poprawiły i Tolek czeka obecnie na zabieg usuwania dwóch guzów – jeden na biodrze, a drugi na napletku. Dodatkowo zostanie poddany kastracji.

 

Toluś ma alergię pokarmową – otrzymuje w związku z tym specjalistyczną karmę.

 

07.11.2016

 

Nie zawsze jest tak, że dobry start, atrakcyjny wygląd, gwarantują dostatnie życie i powodzenie. Czasem los odwraca kartę. I w jednej chwili zmienia się cały świat.

Staruszek Tolek miał wszystko, dziś nie ma nic. Urodzony w wiodącej hodowli, wyjątkowo urodziwy, z dobrym rodowodem, miał podbijać świat. I na początku, choć świata nie podbijał, wiódł bardzo dobre życie. Trafił w ręce kochających go ludzi. Zadbany, wypielęgnowany, karmiony najwyższej jakości karmą, rósł jak na drożdżach. Lata mijały, Tolek miał swój własny kocyk i swoją ukochaną panią, która zawsze z czułością głaskała. Pewnego dnia zmieniło się wszystko. Jego Pani straciła pracę, innej znaleźć nie mogła. Wyjechała za granicę. Pies został. Mieli się nim zająć dobrzy ludzie. Bo takiego Tolka każdy chętnie chciał przygarnąć. I przygarniali. Różni, po kolei. Tolek nigdzie nie zagrzał dłużej miejsca. Przechodził z rąk do rąk. Czym bardziej pogarszał się jego stan zdrowia, tym częściej zmieniał właścicieli. Ostatni nie mógł już znaleźć następnego chętnego, więc odwiózł Tolka do schroniska.

 

Brudny, zaniedbany, głuchy pies. Nie przypomina już tego dawnego Tolka. Dziś wychudzony, z anemią, dwoma guzami. Wymaga pilnej diagnostyki i intensywnego leczenia. Nie ma co się dziwić że nikt go już nie chciał. Na co komu stary, chory na nowotwór pies. Taki generuje tylko koszty, a i wygląd już nie ten, nie ma się czym pochwalić.

 

Mały Tolek nie ma już wiele lat życia przed sobą. Ale tym bardziej należy mu się pomoc, leczenie, najlepsza opieka. W dzisiejszym świecie, starość i choroby są jak trąd. Zamiast pomóc, wielu woli odwrócić wzrok. Nie odwracajcie się od schorowanego, głuchego Tolka. Pomóżcie go leczyć. Wesprzyjcie ciepłą myślą, grosikiem. Tolek młody już nigdy nie będzie, ale możemy wspólnie zapewnić mu leczenie i opiekę. Bez Was się to nie uda.

Szacujemy koszt diagnostyki i leczenia na 1300 zł.