Pomóż credit card
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY BLIKA
Wybierz kwotę darowizny:
Wpłata
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PRZY POMOCY WIADOMOŚCI SMS
Jeśli kochasz zwierzęta, wyślij SMS o treści CENTAURUS (numer uzależniony jest od kwoty, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację):
- pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
- pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
- pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
- pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Dziękujemy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
POMÓŻ
PRZEKAŻ DAROWIZNE NA "Miki"
paypal
Akcja robiona w ramach kampanii
Kochaj Mądrze
Dokonaj Darowizny z imieniem
Miki
NA PKO BP

15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Możesz pomóc
Wyślij SMS

o treści Miki

– pod numer 74444 (koszt 4,92 zł z VAT),
– pod numer 79799 (koszt 11,07 zł z VAT),
– pod numer 91979 (koszt 23,37 zł z VAT),
– pod numer 92579 (koszt 30, 75 zł z VAT).

Miki
Nasza historia

Kochani, oto Miki. Prywatny kot, który ma dobrą i troskliwą opiekunkę. Mieszkają we Wrocławiu i to tu skrzyżowały się nasze losy. W klinice, z której korzystają nasi podopieczni, leczony jest również kot Pani Joanny. Miki ma przepuklinę i przesunięcie żołądka w klatce piersiowej. Kot wymaga pilnej operacji. Niestety, kwota potrzebna do uratowania życia Mikiego, przerasta możliwości finansowe jego właścicielki.

"Witam,
Miki został podrzucony dzień przed Wigilią w zeszłym roku. Znalazłam go przed moim domem, był małym wychudzonym, zziębniętym i głodnym kociakiem. Sądzę, że mógł mieć wówczas około 2 miesięcy. Odezwał się do mnie jako pierwszy i tym sposobem trafił do mojego domu. Pierwszego wieczoru po tym, jak już się ogrzał i wyspał zaczął dokazywać i wtedy już było pewne, że u mnie zostanie. Z biegiem czasu Miki wyrósł na wspaniałego kocura, bardzo odważnego i niezwykle przyjacielskiego. W każdej chwili domagał się pieszczot, uwagi i oczywiście smakołyków. Niestety, w zeszłym tygodniu najprawdopodobniej został przez kogoś kopnięty w brzuch, co spowodowało przepuklinę i przesunięcie się żołądka do klatki piersiowej. Miki został zdiagnozowany i została mu udzielona pierwsza pomoc weterynaryjna. Niestety potrzebuje pilnej i skomplikowanej operacji, której koszt oszacowano na 2000 zł. Zwracam się z prośbą o pomoc do wszystkich ludzi, którym nie jest obojętny los bezbronnych stworzeń.

pozdrawiam,
Joanna"

 
W imieniu Pani Joanny i Mikiego, prosimy o pomoc w sfinansowaniu leczenia. Stan jest bardzo poważny – bez operacji Miki nie przeżyje.

***

Aktualizacja 10.01.2018

Przekazujemy najnowsze informacje jakie otrzymaliśmy od właścicielki Mikiego w miniony weekend.

Wieści są tylko dobre – ponieważ ostatecznie Miki nie musiał być poddany operacji, a co za tym idzie ominęła go też obciążająca i ryzykowna dla organizmu narkoza. Kot obecnie czuje się dobrze i koniec końców, okazało się, że Wasze wsparcie konkretnie dla niego nie jest potrzebne.

Dziękujemy kochani za Wasze zaangażowanie i pomoc, i zwracamy się do Was z prośbą, zapytaniem – czy zebrane fundusze dla Mikiego będziemy mogli przekazać dla dwóch kotów – Mai bez oczka – psy.centaurus.org.pl/psy/maja, która miała czerniaka w oku i Groszka chorującego na menigocele psy.centaurus.org.pl/psy/groszek, który wymaga dożywotniego podawania leków niwelujących ataki padaczkowe. Na pewno kojarzycie obydwa z naszej głównej strony- każdy z nich wypatruje Wirtualnych Opiekunów, niestety bezskutecznie, co oznacza, że nadal potrzebują pomocy niezbędnej do zakupu leków, oraz utrzymania.

Maja

Groszek