Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Pilnie potrzebny owies!

owies

Nie zmienimy świata. Nie mamy takiej mocy. Nie uda nam się odmienić losu w pojedynkę. Nie zmienimy całego świata. Nie wykarmimy wszystkich głodujących zwierząt. Ale to nie znaczy, że nie możemy próbować. Dlatego małymi krokami, ale z dumnie podniesioną głową staramy się pozyskać dla potrzebujących koni pożywienie. Rozpoczęliśmy zbiórkę na owies. Potrzeba nam pokarmu dla 500 koni przebywających pod naszą opieką. To bardzo dużo, prawda? Zadanie nie jest łatwe, ale warte podjęcia trudu. Bo los tych zwierząt jest w naszych rękach. To człowiek potrafi dokonać wielkich rzeczy. Ale udać się to może tylko razem, wspólnie. Dlatego prosimy o wsparcie, które przybliży nas do tak odległego celu. Dzięki pomocy Darczyńców wirtualna puszka zapełnia się datkami, a konie mają coraz większe szanse na zdobycie pożywienia. Jesteśmy już w połowie drogi. A przecież zbilansowana dieta jest najważniejsza. Nasze silosy nie mogą być puste. Te konie zasługują na codzienną porcję pożywnego posiłku. Jesteśmy zmobilizowani do działania i chcemy tę motywację przelać też na Was. Bo siła tkwi we wspólnocie. A naszą siłą jesteście Wy – darczyńcy. Dajecie nam wsparcie i wiarę, że może się udać. Koszt jednego posiłku to około 6 zł. Tyle warta jest pełna miska jedzenia. A radość i wdzięczność tych zwierząt jest bezcenna. Konie, które czekają na pomoc są w większości schorowane i stare. Nie mają zbyt wiele nadziei. Dlatego naszym zadaniem jest podarowanie im nowej. Bo przecież, kto jak nie my?
Prosimy Cię o wsparcie naszej zbiórki. Każda, nawet najmniejsza pomoc przybliża nas do osiągnięcia celu i zapełnienia silosów owsem. Życie setek koni jest w Twoich rękach. Pomożesz?

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk