Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Osiołek Uszaty – Adoptuj Wirtualnie

Uszaty szybko skradł serca naszych dzielnych chłopców, którzy codziennie ciężko pracują, aby zapewnić Uszatemu i naszym pozostałym podopiecznym wszystko, co najlepsze.

Nie zdradziliśmy mu, że sam wykup to początek pomocy. Choć wielkimi uszami wyłapie odległe dźwięki i śpiewy ośliczki Kromki, nie usłyszy naszej prośby skierowanej do Was. Prosimy w jego imieniu o objęcie go Wirtualną Adopcją. Nawet kilka osób może się „złożyć” na jego utrzymanie. Nie otrzymujemy dotacji na wyżywienie, leki, opłacenie kowala, ponieważ osiołki, jak i konie, mają status zwierzęcia rzeźnego.

Uszaty2.jpg

Opieka wirtualna to stała, comiesięczna pomoc finansowa w wybranej przez Sponsora kwocie (o czasie trwania takiej pomocy również decyduje Darczyńca), która jest wielkim wsparciem dla stałych rezydentów fundacji.

Miesięcznie Uszatek potrzebuje 400 zł, aby mieć pełną opiekę. W jego imieniu dziękujemy za każdy formularz i wsparcie. Link do formularza: KLIK

Uszaty1-600x450.jpg
Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk