Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

KRAKÓW, VI edycja Targów Dobroczynnych!

targi_krakow

Już  marca – KRAKÓW, VI edycja Targów Dobroczynnych!

Lokalizacja:  Stara Zajezdnia

Kochani, w Krakowie ♥️ byliśmy całkiem niedawno.. potem była przerwa w imprezach, a teraz zapraszamy Was ponownie! Pewnie wielu już wie, ale przypomnimy – Targi Dobroczynne to impreza charytatywna, z której całkowity dochód idzie na zwierzaki. Zebraliśmy już łącznie ponad 200 000 zł! Ideą imprezy jest łącznie nurtu zero waste z pomaganiem braciom mniejszym.

Przez cały rok przesyłacie nam to, co chcecie, abyśmy zamienili na złociaki do puszek obecne na Targach. My poddajemy to selekcji, renowacji i wystawiamy dla Was na setkach półek i wieszaków podczas imprezy.

W tym roku w Krakowie, jak zwykle, miliony książek, dziesiątki wieszaków z ciuchami, buty i torebki, wszelkie piękne hand made, kosmetyki bio, antyki, biżuteria z całego świata, akcesoria dla zwierząt, artykuły kolekcjonerskie, akcesoria dla zwierząt i wege qchnia! Czyli słono, słodko i w pełni legalnie!

Do tego wszystkiego muzyka na żywo, szereg stoisk i wstęp oczywiście WOLNY!

Widzimy się już 5 marca 2022, w sobotę, od 10:00 do 18:00.

Miejsce: Stara Zajezdnia, ul św. Wawrzyńca 12, Kraków

Więcej informacji: 535-162-322 (Norbert)

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA WYDARZENIA NA FACEBOOK’u

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk