Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Gutek ma się dobrze

c88125c8-7949-4e67-a1ef-43e366998166_Gutek

Czy ktoś tu jeszcze pamięta o ratowanym we wrześniu ubiegłego roku Gutku? O maluszku urodzonym 10 lipca, który, razem ze swoją kochaną mamą Mają, dzielnie zniósł transport do kliniki, gdzie przez wiele tygodni trwała walka o jego życie i zdrowie. Gutek miał kiepski start, bo nie dość, że urodził się kaleką (poprzednie dwa źrebaki zmarły przed ukończeniem tygodnia), to w dodatku jego ukochana mama nie miała dość pokarmu, by go wykarmić. Słaby i chudy miał ogromną wolę życia. I po stokroć wykorzystał szansę, którą od Was otrzymał.
10 lutego Gutek skończy 7 miesięcy. To już poważny wiek.  Urósł, zmężniał, paszę, jak widać, wykorzystuje całkiem dobrze. Leczenie i rehabilitacja gutkowych nóg nadal trwa, ale efekty są imponujące.
Korzystając z okazji, chcemy Wam kolejny raz bardzo podziękować za wsparcie dla tych zwierzaków. Dziękujemy każdemu, kto uwierzył, że jest możliwy ratunek dla Gutka.
I specjalne podziękowania kierujemy do Stajni Krzyżanowice. To właśnie tam Gutek i jego Mama są otoczone doskonałą opieką i wyjątkową troską. Ci cudowni ludzie z ogromnym sercem do zwierząt każdego dnia dbają o Gutka i jego mamę. Dziękujemy!

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk