Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Za nami jesienne Dni Otwarte!

dni_otwarte_0

Dziękujemy za cudowny weekend! Wspaniale było Was gościć na naszym folwarku w ostatni weekend września i mamy nadzieję, że zabraliście ze sobą stamtąd mnóstwo cudownych wspomnień i wrażeń! Tradycyjnie już oprowadziliśmy Was po naszym azylu i przedstawiliśmy jego mieszkańców – zarówno tych nowych, którzy przyjechali do nas w ostatnim czasie, jak również przypomnieliśmy Wam historie naszych stałych rezydentów, których mieliście okazję poznać już wcześniej. Takie spacery, zwłaszcza w przyjemnej, jesiennej aurze wzbudzają apetyt, o czym świadczy fakt, że nasze leczo z cieciorką, pyszne pierogi i kopytka znikały w błyskawicznym tempie! Można było także rozgrzać się herbatą i kawą, a także spróbować nieco słodkości w postaci domowych ciast i wegańskich deserów. Czas umilił nam również zaprzyjaźniony z nami cyrk bez zwierząt – występy chłopaków wzbudziły zachwyt nie tylko wśród dzieciaków, ale również dorosłych!

Osobiście jednak uważamy, że jednym z najwspanialszych momentów Dni Otwartych jest ten, w którym nasze zwierzaki znajdują nowe rodziny. Tak było i tym razem! Trzy psiaki znalazły nowy, kochający dom — zostały adoptowane „w pakiecie” i mamy nadzieję, że doskonale się bawią ze swoją nową rodziną! Zarówno psiakom, jak i ich opiekunom, życzymy wszystkiego dobrego!

Uwielbiamy Wasze odwiedziny! Cieszymy się za każdym razem, gdy możemy pokazać Wam efekt naszej wspólnej pracy. Miejsce, które stało się domem dla skrzywdzonych zwierząt i zwierzaki, które dzięki Wam dostały nową szansę na życie. Uwielbiamy z Wami rozmawiać i wymieniać doświadczenia, bo to napędza nas do dalszego działania i przynosi wiele pomysłów na to, jak jeszcze lepiej pomagać zwierzętom.

Jeszcze raz dziękujemy, że z nami byliście i już teraz zapraszamy Was na kolejne Dni Otwarte, które odbędą się wiosną!

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk