Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

DSC_1942
Tona do kochania
Tona do kochania

Czy słyszałeś już, że wielkie jest piękne? Tysiące koni są hodowane z przeznaczeniem na ubój, i są to konie ciężkie, zwane u nas ziemniakami lub grubasami. W Centaurusie mamy ich kilkaset, ocalonych dzięki Wam. Chcemy obalić famę, że takie konie są końmi typowo rzeźnymi. Konie zimnokrwiste to wspaniałe konie rodzinne z idealnym temperamentem, mogą być trzymane w chowie wolnowybiegowym i nie wymagają w. Są zazwyczaj spokojne, nie są bardzo wysokie, idealne jako konie rodzinne, do leśnych spacerów w siodle lub do wycieczek z koniem "w ręce".

Aby zaadoptować konia zimnokrwistego, nie musisz być wytrawnym jeźdźcem. To konie wspaniale współpracujące ze wspaniałym charakterem. Obcowanie z nimi to czysta przyjemność!

Kampanie dedykujemy wszystkim tym, którzy marzyli o własnym koniu, ale uważali, ze to zajęcie dla zaawansowanych. Dedykujemy ją jednak przede wszystkim dziesiątkom tysięcy koni zimnokrwistych, które są zabijane w ubojniach każdego dnia. Ta kampania ma na celu zmienić ich wizerunek, przeznaczenie i dać im szansę na nowy, wspaniały dom.

DSC_1416
Qchnia z roślin
Qchnia z roślin

Na świecie jest ponad miliard wegatarian. Odchodzenie od produktów odzwierzęcych jest nie tylko przejawem chwilowej mody, ale nowym trendem ku zdrowiu i manifestacją dbałości o nasza Planetę i jej przyszłość. Coraz więcej osób, każdego dnia, rezygnuje ze spożywania mięsa i aktywnie włącza się z działania rozmaitych ruchów na rzecz promowania kuchni roślinnej. Sektor żywności wege to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów na świecie.

Przemysłowa hodowla zwierząt jest nie tylko pełna okrucieństwa, ale przyczynia się w znacznym stopniu do zanieczyszczenia środowiska, ogromnego zużycia wody i pestycydów. Między innymi dlatego obecne pokolenie, świadome tych faktów, coraz częściej wybiera weganizm i wegetarianizm jako swój styl życia. Bo bycie wege nie sprowadza się jedynie do obszaru żywności, ale dotyczy holistycznego podejścia do świata i miejsca człowieka w nim.


POMAGAM!
Koszyk