Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Modlimowo

modlimowo_695x510

16 lipca, w tą sobotę, widzimy się w Modlimowie! Słońce obok Bałtyk i dużo natury  - dzień otwarty od 10.00!
A na co dzień - chwytaj namiot  i przyjeżdżaj!  Pole namiotowe, prysznice, wege szama na miejscu zapewniona (dostęp do kuchni, w wolnych chwilach Wam gotujemy albo gotujecie sami, ale lodówki są pełne, więc o jedzenie się nie martwcie!).

Bardzo mile widziane dzieci i całe rodziny.

modlimowo.jpg

A co na miejscu?  Opiekujecie się z nami zwierzakami, pomagacie w pracach budowlanych i codziennych. Macie blisko morze (12 km do Bałtyku), na miejscu piękny staw i trasy rowerowe. Staramy się tu żyć w ciszy, bez telefonów (zachęcamy, aby tu na nich nie siedzieć) i bez głośnej muzyki. Mamy dużo czasu dla siebie, zwierząt i na wspólne wege gotowanie. Na terenie ośrodka obowiązuje zaraz wnoszenia alkoholu, a do palenia jest wyznaczone jedno miejsce. Dla dzieci są różne atrakcje, pole namiotowe jest przy kuchni. Mówimy tu biegle po polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku i francusku (tak! I uczymy się dalej). Zapraszamy do wspólnej przygody!

Więcej informacji 518 569 487, Karolina

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk