Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Życzenia

Kochani, Święta Wielkanocne już za rogiem, Zając Wielkanocny szczotkuje futerko i prostuje uszy🐇, a nasz zwierzyniec przebiera kopytami i pazurami z niecierpliwością, bo chcą Wam coś przekazać.

Z okazji Świąt życzymy Wam samych słonecznych dni 🌞, fali witaminy D, ogromu miłości💗, radosnej satysfakcji z nieprzerwanie płynącej do Was od Centaurusów wdzięczności 🙏oraz dni pełnych serdeczności i wewnętrznego ciepła 💗.

To kolejny, trudny czas, bo nie każdy może go spędzić w najbliższym gronie. Wiedzcie, że pamiętamy o Was i tęsknimy za wspólnym zwiedzaniem folwarku. Wszystkie nasze wspólne konie, owce, kozy, lamy, kury, osły, gęsi, psy, muły, koty,🐴🐖🐏🦆🐑 a nawet stajenne wróble życzą Wam pozytywnych chwil, cudnej pogody i w pełni zasłużonego odpoczynku. Niech wiosenne powietrze naładuje Was nową energią⚡, z której będziecie czerpać jeszcze długo po okresie świątecznym.

Wesołych Świąt życzy Wam,

międzygatunkowa ekipa Centaurusa

zajac-2048x2048.jpg
Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk