Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Targi dobroczynne – 28 marca 2020 we Wrocławiu

baner_targi.png

Dla zwierząt i z myślą o zwierzętach!

Dziś wszyscy gdzieś się spieszą, za czymś gonią. A gdzieś w tym pędzącym świecie jest miejsce, gdzie można się na chwile zatrzymać. To miejsce to Czasoprzestrzeń we Wrocławiu. Bo już czas na kolejną edycję naszych Targów Dobroczynnych. Czas na akcję charytatywną, która pozwoli wesprzeć zwierzaki Fundacji Centaurus. Kolejny raz tworzymy wydarzenie, które organizowane jest z troski o naszych braci mniejszych. Pomagamy zwierzakom, łącząc to z filozofią „zero waste”. Nie marnujemy niczego, co już raz zostało wprawione w ruch. Kreujemy lepszy świat, w trosce o środowisko naturalne. Wszystkie materiały, które już raz trafiły do obiegu stają się u nas zasobami, dzięki którym zwierzęta otrzymują pomoc.

Podarowane przez Darczyńców artykuły hand made, kosmetyki, rzeźby, zegarki, biżuteria, galanteria, szale i kapelusze, zabawki, elektronika, antyki oraz tysiące książek, w jednym miejscu. I w jednym celu – pomoc potrzebującym zwierzakom. Dajemy nowe życie. A przy tym wspaniale się bawimy. Wszystko w cudownej atmosferze, przy muzyce gitarowej na żywo. Na targach będzie też można spróbować bezglutenowych potraw. Różnego rodzaju ciasta, desery – wszystko legalne i zdrowe. Wegetariańskie i wegańskie dania kuchni roślinnej, pierogi, zapiekanki warzywne, wrapy z humussem, burgery. Smacznie i zdrowo!

Targi to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Czyli najlepsza forma rozrywki! A pomaganie jest bezcenne. Wszystko dla zwierząt i z myślą o nich! To największe Targi Charytatywne w Polsce, które łączą miłość do zwierząt z filozofią „zero waste”.

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk