Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Kat chciał zabić ZIZI

zizi01

22.04.2021

Kochani!
Przychodzimy do Was z najlepszymi wieściami na świecie: leczenie Zizi dobiegł, a sunia już zaaklimatyzowała się w swoim nowym domu, gdzie będzie kochana i rozpieszczana!

Nie piszemy, oczywiście, że to szczęśliwe zakończenie. Ponieważ tak naprawdę jest to szczęśliwy początek nowego życia dla Zizi, która zawdzięcza je właśnie dzięki Wam!

Dziękujemy z całego serca, że pomogliście nam ocalić tę dzielną sunię, dziękujemy za każdą dobrą myśl i każdy prezent, który mała od Was otrzymała.

Pozdrawiamy też serdecznie Zizi i panią Kasię – życzymy wielu wspaniałych, niezapomnianych chwil razem!

Polecamy pozostałych podopiecznych do adopcji 

images_large_11184.jpg

Moja historia

Kochani,

jesteśmy już po rozprawie dotyczącej Zizi i niestety nie przynosimy dobrych wiadomości. Zaczynamy się obawiać o bezpieczeństwo naszych podopiecznych i naszych działaczy. Wobec oprawcy Zzi został uchylony areszt, a raz w tygodniu ma być wobec niego stosowany dozór policyjny. Sąd uzasadnił swoją decyzję tym, że główni świadkowie zostali już przesłuchani. Sprawa została odroczona na 22 września. Oprawca nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że nie mógł skrzywdzić psa, bo go kochał.

Kochani, jesteśmy oburzeni i przerażeni zaistniałą sytuacją. Obawiamy się zarówno o bezpieczeństwo naszych podopiecznych, jak i nas samych – mówiąc wprost, obawiamy się zemsty, jaka może spaść na nas i bezbronne zwierzęta, którym przecież obiecaliśmy bezpieczeństwo. Nie chcemy, by stały się ofiarami nieudolnego prawa, które pozwala oprawcom zwierząt pozostawać bezkarnymi i wolnymi. Błagamy Was, pomóżcie nam zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym, wesprzyjcie zbiórkę na zakup monitoringu:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/centaurus-monitoring.

Na ten moment nie możemy niestety zrobić nic więcej. Nadal będziemy walczyć z całych sił o sprawiedliwość, jednak musimy pamiętać także o zwierzętach, które już są pod naszą opieką – nie możemy dopuścić, by stała im się krzywda. Musimy zadbać także o bezpieczeństwo naszych działaczy – dlatego rozpaczliwie błagamy Was o pomoc.

zizi09.jpeg

W dniu 12 stycznia 2021 przejęliśmy opiekę nad Zizi. Psem, któremu niewyobrażalne cierpienie zadał człowiek.
Opis obrażeń z kliniki przeraża:

„W piątek, podczas nieobecności właścicielki konkubent pod wpływem alkoholu wlał pieskowi do pyszczka prawie całą butelkę środka do czyszczenia toalet typu domestos.  

Aktualnie pies w stanie ciężkim, nie jest w stanie samodzielnie przyjmować pokarmów, rozległe poparzenia w jamie ustnej, ze względu na stan pacjenta, na ten moment brak możliwości oceny stopnia uszkodzeń dalszej części przewodu pokarmowego (silna bolesność oraz krwotok podczas próby rozwierania pyszczka).

Ze względu na stan zwierzęcia wezwano policję.  
Stan zwierzęcia ciężki, wymaga 24-godzinnej hospitalizacji.”

Właścicielka psa zrzekła się Zizi, a policja pojechała po konkubenta.
My zajęliśmy się maleńką.

Zizi przewieźliśmy do całodobowej kliniki, gdzie przebywa i pozostanie tam przez wiele dni. Pozostanie, o ile ocena obrażeń będzie dawała nadzieje na wyleczenie. Zizi została wprowadzona w śpiączkę. Lekarze starają się ustabilizować jej stan by dokonać oceny zniszczeń w organizmie. Bo rokowanie przy takiej ilości żrącego środka, który dostał się do przewodu pokarmowego, jest ostrożne.

Widok cierpiącej Zizi, cieknącej z jej pyszczka krwi, wyraz jej oczu, przerażenie, smutek i strach powodują lawinę łez. Bo bezsilność z jaką kolejny raz przyszło nam się zmierzyć, jest obezwładniająca. Bo dla maleńkiej, kochanej Zizi, jedyne co możemy dziś zrobić, to trwać z nadzieją, że da radę. Że wywinie się śmierci. Że badania dadzą nadzieję, a nie ją odbiorą, kończąc jednocześnie życie suni, dla której człowiek stał się najgorszym katem. Na ten moment wiadomo, że popalony jest również przełyk, aż do wpustu do klatki piersiowej, ale dobrą informacją jest to, że błony śluzowe krwawią – to ostatnie daje nadzieję.

zizi02.jpeg

Zizi musi żyć. Na przekór swojemu oprawcy, który wedle naszych informacji, kolejny raz skatował maleńką sunię. Poprzednie zdarzenie miało miejsce kilka lat wstecz. Zizi została przyniesiona do kliniki z ranami ciętymi, jednak brak dowodów i tłumaczenie, że pogryzł ją jakiś pies, nie pozwoliły na skazanie oprawcy. Wtedy mu się udało, udało się też Zizi, która po leczeniu doszła do siebie. Co działo się w życiu tej biednej psiny, aż do dzisiaj, nie wiemy. Obawiamy się jednak, że jej życie to jedno wielkie cierpienie. Że razów i upokorzeń jakie zadał jej ten człowiek, nie jesteśmy sobie w stanie nawet wyobrazić.

A Zizi to dobry pies, poczciwy. Tylko, życie miała do tej pory wyjątkowo ciężkie.

Dziś, Zizi stoi na rozstaju dróg. Wierzymy, że mimo tego co ją spotkało, będzie chciała żyć i jej udręczone ciało za jakiś czas będzie zdrowe. Wiemy, że koszty leczenia będą ogromne, bo sunia będzie musiała przez wiele tygodni przebywać w klinice. Kroplówki, sonda, leki, diagnostyka i leczenie to wszystko kosztuje, a mała Zizi nie ma nic, ani nikogo kto zapłacił by dziś za jej leczenie.

Prosimy, pomóżcie.

Ze swoje strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by oprawca został postawiony przed wymiarem sprawiedliwości. Dołożymy starań jako oskarżyciel posiłkowy, by został skazany. Będziemy wnosili by zwrócił koszty leczenia i rehabilitacji Zizi. Ale zanim to się stanie, miną miesiące, a Zizi czekać na pomoc zwyczajnie nie może.

Prosimy też o pomoc w pokryciu kosztów związanych z gromadzeniem dokumentacji, dojazdami, jeśli nikt się nie zgłosi pro bono – również z pokryciem kosztów adwokata.

Kat Zizi już nie skrzywdzi, ale jeśli nie poniesie żadnych konsekwencji, ryzyko, że powtórzy swoje zachowanie jest bardzo duże. Wspólnie zawalczmy o życie Zizi. Wspólnie doprowadźmy do skazania jej oprawcy.

Prosimy też o udostępnianie, niech inni kaci wiedzą, że po nich też przyjdziemy.  Prędzej czy później.

PODPISZ PETYCJE O ZAOSTRZENIE KAR ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI  

Za każdą pomoc bardzo Wam dziękujemy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Norbert – 535 162 322


14.01.2021

Kochani, tak wiele pytań i tak wiele troski o Zizi. Bardzo dziękujemy.
Śpieszymy z informacjami.
Badania zostały wykonane, stan Zizi jest bardzo ciężki ale lekarze dają cień nadziei.'

Opis z badania endoskopowego:
„Rozległa martwica w okolicy wędzidełka języka, obrzęk całego języka i błon śluzowych jamy ustnej, liczne krwawiące rany w jamie ustnej, martwica podniebienia twardego, martwica błony śluzowych przełyku.”

Podczas narkozy Zizi założona została sonda donosowa do żołądka przez którą będzie karmiona. Ma podawane silne leki. Walczy i to jest najważniejsze starcie w jej życiu.

zizi11.jpg
zizi12.jpg

Rokowanie nadal nie jest dobre więc trzymajcie kciuki, bardzo się przyda. Najbliższe dni będą decydujące…

19.01.2021

Kochani Zizi pozdrawia z kliniki. Walka naszej małej nadal trwa, stan Zizi troszkę się poprawił ale nadal potrzebuje trzymania kciuków za życie i zdrowie, o co gorąco Was prosimy. Rokowania nadal są ostrożne. Jutro spodziewamy się szerszych wieści z kliniki, i na pewno podzielimy się z Wami tutaj informacjami. Dziękujemy ze jesteście z Zizi!

zizi13.jpg

21.01.2021

Kochani walka o Zizi nadal trwa, Zizi nadal przebywa pod 24 godzinną opieką w klinice.

Zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą Zizi – suczki, której oprawca wlał do pyszczka żrący środek.

W konferencji udział wezmą: lekarz weterynarii Grzegorz Dziwak, pełnomocnik Fundacji Centaurus adwokat dr Katarzyna Piątkowska-Zagiczek oraz przedstawiciel fundacji Norbert Ziemlicki.

Konferencja odbędzie się 22 stycznia pod kliniką weterynarii SkVet we Wrocławiu, ul. Stabłowicka 109b o godzinie 10:50.
Podczas konferencji zostaną udzielone informacje dotyczące zaistniałej sytuacji oraz o bieżącym stanie zdrowia suczki Zizi, jak również o postępowaniu, które jest toku.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji: ułatwi to zorganizowanie odpowiedniego miejsca zgodnie z procedurami epidemiologicznymi.

Kontakt dla mediów: Fundacja Centaurus Norbert Ziemlicki: tel. 535 162 322, e-mail: [email protected]

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia transmisji live z konferencji na naszym facebooku Fundacja Centaurus

zizi14.jpg

25.01.2021

Kochani Zizi nadal w klinice, walka o nią nieprzerwanie trwa. Dziś  nasza dzielna mała Zizi ma słabszy dzień, liczne zabiegi mocno nadwyrężyły jej siły.

Jesteśmy u Zizi codziennie w klinice, pokazujemy jej ze jednak człowiek może kojarzyć się z miłością i troskà, jakich wcześniej nie zaznała.  Zizi obcych ludzi się boi ale do lekarzy jak i do naszych działaczy powoli się przyzwyczaja. Zizi nadal potrzebuje Waszego wsparcia, bez Was i Waszej wrażliwości nigdy nie doszłaby tu, gdzie jest teraz. Dziękujemy w jej imieniu z całego serca i prosimy, bądźcie z Zizi nadal, dopóki walczy!

zizi15.jpg
zizi17.jpg
zizi18.jpeg

Kochani, stan Zizi nadal jest ciężki. Niestety nie mamy za dobrych wiadomości. Zizi traci na wadze, ważyła 9 kilo teraz – mimo wysiłków weterynarzy – waży niecałe 6,6 kilo. Czekają ją kolejne badania krwi oraz wiele innych badań. Przed nią również planowane zabiegi oraz operacje. Po dwóch tygodniach sonda została wyjęta, gdyż nastąpiła taka konieczność. Zizi jest obecnie karmiona strzykawką oraz ręcznie, ponieważ niezmiennie nie potrafi sama połykać pokarmu. Z informacji które otrzymaliśmy od lekarzy, Zizi język jest na ten moment całkowicie niesprawny. Jest sztywny i twardy, czekają ją przez to kolejne zabiegi.

Przyszłość naszej Zizi ciągle niepewna, nie wiemy czy kiedykolwiek będzie mogła samodzielnego radzić sobie z jedzeniem. Dodatkowo ciągle istnieje ryzyko pogłębienia się martwicy i konieczność kolejnych skomplikowanych zabiegów.

Jednak Zizi, mimo licznych komplikacji, nie ustaje w swojej walce o zdrowie i życie. Prosimy, bądźcie z nią i Wy. Zizi potrzebuje Was teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

01.02.2021

zizi20.jpg

Witajcie kochani

Stan Zizi nadal jest bardzo ciężki, niestety malutka nadal traci na wadze.
W dzień przyjęcia do kliniki ważyła 9 kilo a dziś 6.6 kilo,  wyniki krwi wskazują anemię. W dniu 29.01.2021 Zizi znów trafiła na stół operacyjny, na początek została wykonana endoskopia. Następnie ponownie została wszyta sonda szyjna dożołądkowa. Z uwagi na utrzymującą się trudność z pobieraniem pokarmu i utratą masy ciała mimo dokarmiana zadecydowano o rewizji endoskopowej przedniego odcinka przewodu pokarmowego oraz wyszycie sondy doprzełykowej. Wykonano endoskopię, pobrano wymaz do badania bakteriologicznego, wykonano zabieg podcięcia wędzidełka języka w celu zwiększenia ruchomości języka, a następnie wyszyto sondę doprzełykową w celu wdrożenia intensywnego dokarmiana dożołądkowego.
Rokowanie – uwagi: Z uwagi na całkowitą, pozapalną przebudowę oraz zanik funkcji czynnościowej jezyka rokowanie wedle weterynarzy jest bardzo ostrożne.

Opis badania W badaniu endoskopowym jamy ustnej stwierdzono obecność wygojonej błony śluzowej policzków, podniebienia twardego, miękkiego, okolicy gardła. Język w badaniu i omacywaniu znacznie zmieniony, twardy, zgrubiały z całkowitą erozją brodawek językowych, przerośnięty tkanką włóknistą, nieelastyczny pokryty świeżą ziarniną. Krtań o cechach silnego zapalenia. Górny zwieracz przełyku przebudowany, zgrubiały, przekrwiony, krwawi po kontakcie z endoskopem. Przednia część przełyku do wpustu klatki piersiowej z widocznym postępującym gojeniem błony śluzowej, silne przekrwienie ściany z nalotem włóknika. Dalsza część przełyku oraz żołądek b/z. Widoczne niedomknięcie dolnego zwieracza przełyku -czynnościowy refluks żołądkowo-przełykowy.

Kochani, powyższy opis jest bardzo specjalistyczny ale zamieszczamy go, na życzenie wielu z Was. I niestety, rokowania nadal są bardzo ostrożne, dzień w dzień jesteśmy u naszej małej wojowniczki. Zizi od kilku dni jest bardzo apatyczna  nawet nie macha ogonkiem na nasz widok. Ale! Malutka się nie poddaje, cały czas walczy. Do tej swojej rozpaczliwej walki potrzebuje właśnie Ciebie!

Zizi bardzo potrzebuje dziś wsparcia i pozytywnej energii, która ją postawi na nogi. Prosimy nie zapominajcie o niej, pomóżcie jej przetrwać te nierówną walkę.

05.02.2021

zizi21.jpg

Kochani stan Zizi na dzień 05.02.2021 jest nadal ciężki.
Lekarze cały czas walczą z infekcjami w pyszczku. Zizi jest na najmocniejszych lekach przeciwbólowych. Jej waga niestety cały czas jest mocno zaniżona. Niestety, nasza Zizi ma również niezmiennie problemy z pobieraniem pokarmu i musi być dokarmiana specjalistycznymi karmami uzupełniającymi wartości odżywcze w postaci papek.

W pyszczku wykryto infekcje kilku bakteri z którymi lekarze walczą, kolejna dawka antybiotyku. Każdy kolejny lek,  każde kolejne badanie osłabia malutką. Zizi się nie poddaje i dzielnie walczy, wszyscy widzimy jak bardzo ona chce żyć. Ona wie ze jest na świecie dużo wspaniałych osób które jej pomagają i są z nią.

Prosimy pomóżcie Zizi w tej nierównej walce. Pomóżcie aby każdy kolejny dzień był dla niej lepszy, prosimy o wsparcie, dobrą energię i ciepłe myśli. I z góry w imieniu tej dzielnej wojowniczki dziękujemy!

09.02.2021

zizi22.jpeg

Witajcie kochani,
nie będziemy ukrywać, że  niestety walka o Zizi jest coraz trudniejsza.
Pomimo dokarmiania i wzmacniania kroplówkami, jej waga nadal nie jest odpowiednia. Niebawem minie miesiąc odkąd Zizi jest z nami.

I choć czasem jest trudno, to jednak wciąż nie tracimy nadziei i robimy co w naszej mocy. Tak bardzo byśmy chcieli, by Zizi miała szansę poznać, czym jest prawdziwy, kochający dom. Myśl ta nie opuszcza nas nawet na chwilę. Kolejne nieprzespane noce, kolejne wylane łzy, ale nie poddajemy się. Zizi wciąż nam pokazuje, że chce żyć; próbuje sama jeść, ale bezwładny język jej to uniemożliwia. Próbuje łykać, ale to też sprawia jej to ból. Ma jednak ogromną siłę woli.

Czasem mamy wrażenie, że to nie my dajemy nadzieję jej, ale że ona daje ją nam. Jej spojrzenie, jej słabe machanie ogonkiem, próby samodzielnego jedzenia sprawiają, że nie chcemy i nie możemy się poddać.
Trudno jednak pisać nam każdą kolejną aktualność, gdy jej stan się nie poprawia.
Pisząc dla Was o Zizi, myślimy tylko o niej. Czasem nie wiemy jak pisać, ponieważ się o nią boimy. Wiemy, że i wam zależy na malutkiej Zizi, że chcecie jak najszybciej otrzymywać informację o niej.

W końcu to dzięki Wam sunia ma jakiekolwiek szanse. Wierzcie nam, że robimy co w naszej mocy, aby informować Was jak najszybciej, a chociaż myśli o Zizi są z nami codziennie, to jednak musimy pamiętać również o innych zwierzętach, które liczą na naszą pomoc lub już są pod naszą opieką.

Aktualności będą pojawiać się co 3 lub 4 dni, prosimy o wyrozumiałość. Jeśli nadejdzie taki moment, że spełni się najczarniejszy scenariusz i Zizi odejdzie, poinformujemy Was o tym od razu.

Kochani, prosimy w imieniu Zizi, bądźcie z nią. Każde ciepłe słowo, każda myśl o niej na pewno jej pomoże. Prosimy, pomóżcie Zizi wygrać tę nierówną walkę, każda pomoc jest ważna.

2021.02.15

zizi23.jpeg

Kochani, nadszedł dzień kolejnej, nieco innej niż ostatnio, aktualizacji o Zizi. Mała wojowniczka się nie poddaje, nieustannie walczy o swoje życie i zdrowie i pokazuje nam, że nawet w przypadkach, które zdają się być beznadziejne- czasem jest światełko w tunelu. Wystarczy zebrać siły i spróbować je dostrzec.

Mamy dla Was nowe, dobre wieści. To zdjęcie, które załączamy do tej aktualizacji, to właśnie ta dobra wiadomość. Zizi, pomimo że jej język jest nadal niesprawny, zaczęła sama próbować jeść. Nadal ma sondę, jej waga zmieniła się z 6.6 na 7.7 kilograma,a w przypadku tak małego psa to ogromna różnica. Tak więc – możemy śmiało napisać, że wreszcie idziemy ku lepszemu. Dzięki Waszej pomocy mogliśmy kupić dla Zizi specjalistyczne karmy i suplementy. Nadal nie wiemy, czy kiedykolwiek będzie jadła sama, czy będzie trzeba ja podtrzymywać i dokarmiać, ale jasnym jest dla nas, że mała Zizi pragnie żyć.

Nadal prosimy o wsparcie dla małej i ciepłe myśli. Prawda jest taka, że gdyby nie Wasza pomoc, Zizi nie doszłaby tak daleko. Jest od nas zupełnie zależna. Dziękujemy raz jeszcze w jej imieniu!

 

22.02.2021

zizi24.jpeg

Malutka dalej walczy, jej stan troszeczkę się polepszył. Wyniki badań krwi pokazują już nam większe światełko w tunelu, anemia nadal jest ale maleje. Waga Zizi z 6,6 zmieniła się na 7,86 – psina ma mega apetyt i próbuje sama jeść.

Sonda nadal zostaje, jest nadal dokarmianą specjalistyczną  karmą. Kochani ogromnie dziękujemy ze jesteście z Zizi, ona nadal potrzebuje Waszego wsparcia.

Prosimy pamiętajcie że my tutaj się nie poddajemy i walczymy o zdrowie Zizi.
Z dnia na dzień koszta Zizi w klinice rosną, ale tu jest najważniejsze życie i zdrowie Zizi.

Często pytacie co z oprawcą Zizi, pisaliśmy w poprzednich postach ze został tymczasowo aresztowany. Prosimy bądźcie z Zizi cały czas!

 

05.03.2021

zizi-3.jpeg

Niestety weekend nie zapowiada się zbyt dobrze dla Zizi. Jej stan się pogorszył od ostatniej aktualności. Zizi ma zapalenie żołądka, sonda musiała zostać wyjęta.

Maleńka od kilku dni dużo śpi, nie ma apetytu i często wymiotuje. Jest słabsza i osowiała, kolejna zmiana leczenia, kolejne nowe leki.
Mamy nadzieję, że to jest tylko etap przejściowy i Zizi wróci do siebie.

Obecnie jej waga to 8 kilogramów, mamy nadzieję, że będzie wzrastała, a nie spadała.
Prosimy, pomóżcie Zizi walczyć o lepsze jutro.

 

12.03.2021

zizi25.jpeg

Mamy dla was kilka ważnych informacji na temat Zizi.

Stan Zizi po ostatniej aktualności się poprawił. Zizi powrócił apetyt, już jest weselsza i wraca do ciebie. Tak jak pisaliśmy, sonda została usunięta, Zizi je samodzielnie idzie jej to coraz lepiej. Ma mega apetyt i czasami upomina się o jeszcze, ale musi mieć dawkowane żywienie aby nie było problemów z żołądkiem.
Przyjmuje masę  leków, które pomagają jej wrzucić do normalności. Malutka będzie do adopcji wirtualnej do czasu zakończenia leczenia. Po zakończeniu leczenia trafia do stałej adopcji. Dodatkowym aspektem jest fakt, ze Zizi opuściła już klinikę. Trafiła do domu tymczasowego, który stworzyła jej Dr wet. Katarzyna. To Pani doktor która od początku opiekuje się Zizi w klinice. Zizi nadal pozostaje pod naszą opieką , nadal będziemy pokrywać wszelkie koszta leczenia. Zizi rozgląda się za wirtualnymi opiekunami, może to właśnie ty chcesz nim zostać? Skontaktuj się z nami [email protected]
Trzymajcie kciuki za naszą wojowniczkę, nie zapominajcie o niej. Zizi liczy na Wasza pomoc i wsparcie.

 

17.03.2021

zizi26.jpeg

Już dziś o godzinie 19:55 będzie wyemitowany materiał o Zizi.
Zachęcamy do obejrzenia materiału w programie TVN Uwaga

26.03.2021

zizi27.jpg

Mamy dla Was kilka informacji  o Zizi:

Pierwszą bardzo ważną informacją  jest fakt, że na skutek przedłużenia aresztu oprawca Zizi spędzi kolejne 3 miesiące w areszcie śledczym.

Zizi ma się dobrze, stan jej zdrowia idzie ku dobremu.
Kiedy my piszemy tego posta, Zizi jeszcze leży na swojej ulubionej maskotce i dopiero się budzi. Lada moment będzie musiała przyjąć serię leków, a później dostanie pyszne śniadanko.

Zizi można adoptować wirtualnie i pomóc w pokryciu kosztów jej leczenia.
Jeśli chcielibyście wirtualnie adoptować Zizi, prosimy o kontakt na [email protected] W Centaurusie jest wiele psiaków i kotów, które szukają domów adopcyjnych. Dziękujemy za wsparcie!

zizi28.jpg
zizi29.jpg
mobile_file_2021-04-07_08-41-59.jpg

07.04.2021

Kochani,
Zizi serdecznie pozdrawia i poleca się do adopcji wirtualnej! Stan zdrowia poprawia się powolutku, jednak idzie w dobrym kierunku. Jeśli chciałbyś wesprzeć i adoptować Zizi wirtualnie, napisz do nas na [email protected].

19.04.2021

zizi30.jpeg

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość.

Zizi zakończyła już leczenie, przed nią  pozostało jedynie szczepienie i sterylizacja.
To dzięki Wam mogliśmy ją uratować, to dzięki Wam możemy pokrywać koszty leczenia Zizi.

Kochani, słowo dziękuje nie będzie wystarczające za to, co zrobiliście dla Zizi.

Dziękujemy za:
Dziękujemy za każdą wpłatę.
Dziękujemy za każde miłe słowo wsparcia i otuchy.
Dziękujemy za każdy telefon i SMS-a w sprawie Zizi.
Dziękujemy za każdą paczkę dla Zizi.
Dziękujemy za to, że jesteście z nami i możemy zmieniać świat na lepsze.

Już w tym tygodniu nastąpi oficjalne podpisanie umowy adopcyjnej Zizi.

Ogromnie dziękujemy Pani dr Katarzynie za tak wielkie wsparcie i zaangażowanie oraz całej załodze kliniki SKVet we Wrocławiu.
Dziękujemy Wam wszystkim!

 

Jeśli możesz dokonaj darowizny z tytułem ZIZI na konto
PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350
Fundacja Centaurus ul. Wałbrzyska 6-8 52-314 Wrocław

PAYPAL: [email protected]
Wyślij SMS o treści ZIZI pod numer 7412 i pobierz tapetę (koszt 4.92 z VAT)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Norbert – 535 162 322

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk