Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Gutek pozdrawia

c88125c8-7949-4e67-a1ef-43e366998166_Gutek

Śpieszymy z dobrymi wiadomościami o małym Gutku i jego mamie – mama dostała na imię Maja 🙂

Maluszek i jego mama kilka dni temu opuściły klinikę. I… wczoraj GUTEK po raz pierwszy w życiu wyszedł na spacer. Pierwszy raz zobaczył niebo, pierwszy raz dotknął kopytkami trawy, pierwszy raz poczuł wiatr w grzywie.

Spacer nie trwał długo, ale to milowy krok w leczeniu tego konia. Teraz z każdym dniem czas pobytu na dworze będzie wydłużany.

Gutek wymaga szczególnej troski i zamieszkał w pensjonacie dla koni, gdzie ma zapewnioną całodobową, profesjonalną opiekę. Nadal jest dokarmiany mlekiem. Nadal wymaga zmiany opatrunków, więc przyjeżdża do niego Pani doktor, która prowadziła jego leczenie w klinice. Gutek czeka teraz na kowala, który przyklei do jego kopyt specjalne podkowy, które poprawią ustawienie i stabilizację chorych stawów. Leczenie jeszcze potrwa kilka miesięcy, ale postępy jakie robi maluszek są imponujące.

Gutek i jego mama nadal potrzebują wsparcia. Zarówno w pokryciu kosztów leczenia i wizyt kowala, jak i w opłaceniu hotelu. Oba konie rozglądają się też za wirtualnymi opiekunami. To Darczyńca decyduje o wysokości stałego, comiesięcznego wsparcia, dla Gutka i jego mamy ważna jest każda pomoc.

Jak adoptować wirtualnie? Wypełnij  Formularz Adopcji Wirtualnej

Kochani, z całego serca dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie.

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk