Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

14 października – ostatnie Dni Otwarte tego roku!

14 października – ostatnie Dni Otwarte tego roku!

14 października – ostatnie Dni Otwarte tego roku! Nie może Cię zabraknąć!

Ponieważ wielu z Was nie mogło dojechać na nasze wrześniowe Dni Otwarte, odpowiadamy na Wasze prośby i już 14 października po raz kolejny otworzymy dla Was nasz folwark! Jesień póki co nas rozpieszcza, więc liczymy na wspaniałą, słoneczną pogodę.

Będą oczywiście targi, gdzie znajdziecie mnóstwo książek, biżuterii, ubrań i rękodzieła. Będą tradycyjne spacery po folwarku, podczas których nasi przewodnicy opowiedzą Wam historię zwierzaków. Najmłodsi będą mogli wyszaleć się na przygotowanych specjalnie dla nich placach zabaw, które na ostatnich Dniach Otwartych robiły prawdziwą furorę!

Będzie wspaniała, rozgrzewająca, roślinna szama, w tym przepyszny bigos, pierogi, niezapomniana grzybowa z bezglutenowymi świderkami, jesienny kompot z imbirem, ciasta ze śliwkami, nasze kultowe wegańskie lody i mnóstwo innych atrakcji – aby je zobaczyć, musisz do nas koniecznie przyjechać!
Jesteśmy dla Was od 10 do 18. Przyjedźcie koniecznie!

14 października
10:00 – 18:00
Szczedrzykowice 10
59-230 Prochowice

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk