Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zagłodzone źrebaki – Gacek i Wacek

Pomóżcie Gackowi Wackowi w długim, żmudnym powrocie do zdrowia. Za każdą okazaną pomoc – w ich imieniu – dziękujemy.

Jak to zrobić? Można zaopiekować się nimi Wirtualnie, czyli zostać stałym Sponsorem i partycypować w finansowaniu ich codziennej opieki (owies, siano, słoma, dodatki witaminowe oraz na odbudowę mięśni).

Gacek od czasu odbioru interwencyjnego stopniowo, choć nie w ekspresowym tempie przybiera na masie.
Przed nim jeszcze długa droga, ponieważ jest słabszy od swojego kolegi Wacka i od przyjazdu przez prawie pół roku musiał być każdego ranka podnoszony, gdyż sam był zbyt słaby do samodzielnego wstawania.
Cieszymy się, że poprawa następuje mimo długiego czasu trwania. Wierzymy, że razem z poprawą wagi, będzie również budowa masy mięśniowej.

Wacek od czasu odbioru interwencyjnego o wiele sprawniej nadrabia straty. Od początku był silniejszy. Ma też więcej mięśni chociażby grzbietowych.

Jest też o wiele śmielszy w interakcjach z nami, chociaż marchewkę zabiera z ręki nadal z niedowierzaniem, że to dla niego.

Oboje ucieszą się na wieść, że będą mogli pozować dla Wirtualnych Opiekunów. Można też im sprezentować syropy z witaminami dla młodych koni – została mu połowa butelki.

Adoptuj maluszka Gacka lub Wacka wirtualnie! Miesięcznie każdy z nich potrzebuje 600 zł do pełnego utrzymania. Dziękujemy za każde stałe wsparcie w ich imieniu!

Wypełnij Formularz Adopcji Wirtualnej i dołącz do rodziny stałych Sponsorów podopiecznych Centaurusa.

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk