Aktualnie ratujemy
wege_10_dni

Zdrowie i piękna sylwetka - 10-dniowy program odnowy dla Ciebie, na bazie diety roślinnej!

Dołącz do nas i zostań ROŚLINOŻERCĄ na 10 dni!

Wraz z ekspertem przygotowaliśmy dla Ciebie 10-dniowy program wejścia w wege - bo każda pora jest idealna aby przejść na zdrową stronę mocy!

 

Jeśli szukasz sposobu odżywiania, który oczyści Twoje CIAŁO i UMYSŁ, a także wróci Ci holistyczną równowagę na stałe (nie na moment!), to zapraszamy Cię do sprawdzenia naszego programu - ruszamy już na koniec września! Sprawdź jak wiele możesz wyczarować z warzyw, dowiedz się jak robić to zdrowo i zapewnić sobie dostęp do wszystkich witamin i minerałów, a także koniecznej suplementacji. Nie obawiaj się, nasza dieta nie jest bardzo rygorystyczna - zawiera takie produkty jak jajka czy sery kozie, ale warto, abyś był pewien, że pochodzą z ekologicznego źródła. 

Co otrzymujesz?

Otrzymujesz od nas ogromny pakiet roślinny! To ponad 30 przepisów opartych na składnikach roślinnych, które zostały opracowane specjalnie na potrzeby tego programu. Codzienne menu, które możesz wymieniać wedle upodobania, wraz ze szczegółowymi opisami i zdjęciami. Zostało ono przygotowane specjalnie dla Ciebie przez naszą ekspertkę diety roślinnej Monikę, zawiera opisy, w jaki sposób przygotować posiłki i desery (tak! w planie są też zdrowe desery, które możesz legalnie konsumować!). Otrzymasz listy zakupów, abyś czas na myślenie mógł poświęcić na jesienny, orzeźwiający spacer w złotej, polskiej scenerii lub inne przyjemności. Ale to nie wszystko! Na każdy dzień otrzymasz również solidną porcję ciekawie przedstawionych informacji związanych ze zdrowym odżywaniem, kuchnią roślinną, ruchem, sposobami na relaks i pełne zdrowie, nie zabraknie również wywiadów, ciekawostek i danych naukowych. Powstaną także 2 webinary, kanał na youtube tylko dla Uczestników programu i dedykowana Uczestnikom grupa na FB.

Zapewne co roku, wraz z 1 stycznia, czynisz wiele postanowień, w tym także te dotyczące zdrowia i pięknej sylwetki. W tym roku zrób inaczej - wejdź w Nowy Rok zdrowy, odmieniony, odżywiony - zacznij już teraz! Nawet jeśli zakończysz zmianę na zastosowaniu naszego programu raz na jakiś czas, Twój organizm będzie Ci wdzięczny. My, jako organizacja ekologiczna i prozwierzęca, nie oczekujemy (choć pragniemy!), aby cały świat został wege. Bycie wegetarianinem / weganinem powinno wynikać z Twojej wewnętrznej potrzeby, a nie stanowić efekt manipulacji jakiejkolwiek grupy społecznej, nawet w dobrym celu. Inaczej nie będzie czymś trwałym, ani nie będziesz z tego powodu szczęśliwy. Chcemy Cię jednak zachęcić, abyś wraz z nami spróbował! 

Jeśli szukasz sposobu odżywiania, który będzie służył Twemu zdrowiu, dołącz teraz do nas i dowiedz się, na czym polega zdrowy wegetarianizm. Uprzedzamy, że ma on niewiele wspólnego z objadaniem się pierogami ruskimi i bułkami z serem i jajkiem - niestety, często jest on tak postrzegany i realizowany. Wegetarianizm, taki prawdziwy, to bardzo świadome spożywanie produktów pochodzenia roślinnego (ewentualnie również sera i jajek) z pominięciem produktów mięsnych (weganizm odrzuca także inne produkty odzwierzęce, takie jak masło, jajka, mleko, sery i wiele innych). 

U nas dowiesz się, czym możesz zastąpić popularne, krowie mleko, a nawet jajka. Pokażemy, jak zrobić zdrowy deser z pominięciem cukru, albo ubić wspaniałą bitą śmietanę - bez śmietany! Jeśli uwielbiasz pasztety - dowiesz się tutaj, jak przygotować wspaniałe zapiekanki warzywne, którymi nikt nie pogardzi. Odkryjemy przed Tobą tajemnicę, jak przemycić zielone, liściaste warzywa, które powinny stanowić podstawę diety roślinnej! Będziesz wiedział, jak zrobić wspaniałe, piętrowe kanapki, które będą zawierały więcej niż liść sałaty i będą miały nieziemski smak. Zrobimy dla Ciebie wspaniałe bułki i pierogi czy kopytka w oparciu o orkisz - starą odmianę pszenicy, która nie została zmodyfikowana. Podpowiemy też, jakie warzywa najlepiej pasują do tych kopytek, a także jaki owocowy shake będzie tu idealny - wszystko opieramy na produktach naturalnych, zazwyczaj łatwo dostępnych (lub podamy Ci adresy sklepów internetowych, gdzie możesz nabyć dane produkty), w miarę możliwości sezonowych (poznasz również metody przechowywanie, które pozwolą zachować maksimum wartości odżywczych).

 

Koszt programu na 10 dni - to 87 zł w pierwszej edycji.

Całkowity zysk ze sprzedaży przeznaczony jest na zwierzaki przebywające pod opieką Fundacji Centaurus

 

Dane do wpłaty za program:

Fudacja Centaurus, ul. Wałbrzyska 6-8. 52-314 Wrocław

PKO BP 57 1020 5226 0000 6202 0403 4930 z tytułem "wege program 10 dni"

 

Program zostanie wysłany w formie papierowej na Twój adres (wskazany w przelewie) 20 września 2018 - tak, abyśmy mogli wspólnie wystartować 25 września w roślinną podróż!

Aby każdy zdążył na pierwszą edycję, prosimy o wpłaty do 18 września 2018.


 

Autorską kuchnię i wyjątkowe receptury przygotowała dla Was wegetarianka i propagatorka zdrowego odżywiania - Mona, która bazuje na kuchni roślinnej od ponad 20 lat, zachowując pełne zdrowie i jasność umysłu. Mona to wrocławianka, która przez długi okres swego warsztatu praktykowała kuchnię wegetariańską, wegańską i bezglutenową na trasach koncertowych największych gwiazd, m.in. Radiohead. W Polsce prowadzi od wielu lat praktyczne warsztaty zdrowych wypieków wege wedle kuchni Pięciu Przemian i zgodnie z zasadami dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Założycielka zdrowej kawiarni Tartatin we Wrocławiu. Mona podarowała serce zdrowym deserom, które stanowią wisienkę na torcie jej warsztatu kuchni roślinnej.

Zgłoszenie o wsparcie Szczekają o pomoc Mini Farma Eko Klub Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy Sklep charytatywny Ślub z Centaurusem
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Swift/Bic: BPKOPLPW
IBAN: PL15102052260000600202200350
Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!