VI edycja Targów Dobroczynnych

Już 5 marca w krakowskiej Starej Zajezdni – VI edycja Targów Dobroczynnych!

To największa ogólnopolska impreza charytatywna, która łączy w sobie troskę o zwierzęta i o planetę. Każdego dnia napływają do nas paczki wypełnione rozmaitymi przedmiotami: książkami, ubraniami, płytami, filmami, rękodziełem, antykami, które do tej pory zapychały szafy, piwnice i strychy, aby w końcu, prędzej czy później, wylądować na śmietniku, a tym samym zanieczyścić naszą Matkę Ziemię. Te wszystkie rzeczy trafiają w nasze ręce, a my dajemy im drugie życie, odnawiając je, reperując. To wszystko możecie znaleźć na Targach Dobroczynnych i zabrać ze sobą za wrzutę do puszki – całkowity zysk z Targów przeznaczany jest na podopiecznych Fundacji Centaurus – często wiekowe już i schorowane konie, które mogą żyć dzięki ludziom o wielkich, wspaniałych sercach. Targi Dobroczynne to szansa na kolejną porcję owsa, siana, na niezbędne leki, suplementy i opiekę weterynaryjną.

Na Targach Dobroczynnych zyskują wszyscy – planeta, zwierzaki, a także Ty! Jeśli chcesz się poczuć jak prawdziwy poszukiwacz skarbów – koniecznie musisz do nas dołączyć!

Polowanie na unikatowe przedmioty to jednak nie wszystko. Chcemy, byś czuł się wśród nas jak najlepiej, dlatego ugościmy Cię także muzyką na żywo oraz w stu procentach roślinnym poczęstunkiem, dzięki któremu, kto wie, może odkryjesz nowe dla siebie smaki?

A jeśli masz w swoim domu przedmioty, którymi chciałbyś wesprzeć naszą akcję, możesz je przynieść do nas w dniu Targów! Nasi podopieczni z pewnością ucieszą się też z karmy, przysmaków, kocy i posłań!

Oczywiście, dary możesz wysłać również bezpośrednio na nasz folwark!

Fundacja Centaurus
„Targi Dobroczynne”
Szczedrzykowice 10
59-230 Prochowice

Do zobaczenia na Targach!

05.03.2022 – VI edycja Targów Dobroczynnych
Stara Zajezdnia, Kraków

W trakcie czekają na Was:

  • 10.00 – startujemy!
  • tysiące przedmiotów do nabycia za wrzutę do puszki
  • muzyka grana na żywo
  • licytacje wyjątkowych niespodzianek
  • wege kuchnia, dania na słono i słodko
  • 18:00 – zakończenie imprezy