Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Światowy Dzień Ziemi

Karmen
Karmen.jpg

Długo zastanawialiśmy się, jakie zdjęcie📸 załączyć do posta o Światowym Dniu Ziemi🌎, który dzisiaj obchodzimy. Zdecydowaliśmy się na jedno z tych zrobionych w naszym azylu w Przemkowskim Paku Krajobrazowym, czyli miejscu, w którym realizujemy śmiałą wizję przestrzeni, gdzie zwierzęta🐎🐎🐎 mogą cieszyć się absolutną swobodą, są bezpieczne, szczęśliwe, a przede wszystkim żyją w otoczeniu natury — bo jest oczywistością, że w centaurusowym azylu przyroda🌱 pełni funkcję kluczową.

Marzy nam się, by wszystkie zwierzaki🐎🐄🐖🐑🦙🐕🐈🐓🐇 miały przynajmniej tak dobre warunki, jak w prowadzonym przez nas ośrodku. Jednocześnie życzymy sobie i Wam wszystkim świata, w którym przyroda może nieskrępowanie rozkwitać, z którą sami możemy obcować bez ograniczeń i z którą żyjemy w całkowitej harmonii😌. Pamiętajcie, Ziemia jest naszym domem🏠 i nie mamy zapasowej planety, na którą da się przeskoczyć, kiedy poprzednia zostanie zupełnie zrujnowana — zatem dbajmy o nią!

 

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk