Aktualnie ratujemy
Ślub z Centaurusem

DLA NOWOŻEŃCÓW

 

Trzeba przyznać szczerze, że kiedy dostajecie trzydziesty, bądź czterdziesty z rzędu już bukiet, radość z otrzymanego podarku stopniowo maleje – albo może też zmaleje za tych kilka chwil, kiedy piękne i pachnące kwiaty w naturalny sposób zaczną usychać, a zapach ich ulotni się bezpowrotnie. Co innego te eleganckie koperty z banknotami w środku. Owszem, to bardziej praktyczne, ale czy tak wyjątkowa i niepowtarzalna okazja jak ceremonia zaślubin nie zasługuje na równie wyjątkowy i niepowtarzalny prezent dla młodej pary. A może w tym specjalnym dniu, który jest przecież najszczęśliwszym momentem w Waszym życiu, warto byłoby szczęściem tym podzielić się z kimś jeszcze?

Jeśli los wszystkich pokrzywdzonych zwierząt jest Ci bliski podziel się swoją wyjątkową pomyślnością i wesprzyj podopiecznych Fundacji Centaurus. Jesteśmy jedną z największych w Polsce organizacji pomagających wszystkim pokrzywdzonym zwierzętom i walczących o ich prawa. O naszej pozycji lidera pośród organizacji pro zwierzęcych nie świadczy wyłącznie fakt, iż prowadzimy największy w Europie azyl dla koni (oczywiście jesteśmy z tego dumni!); nasza działalność ma na celu również wprowadzanie zmian legislacyjnych na korzyść wszelkich – małych i dużych – zwierzaków; a nasza skuteczność objawia się m.in. w tym, że udało nam się doprowadzić do zakończenia handlu końmi z przeznaczeniem na rzeź na największym końskim targowisku w Polsce – Skaryszewie.

Nie rozmieniaj swojej dobrej fortuny na drobne, podziel się nią z potrzebującymi!

Jak możesz pomóc?

Poproś gości o przelew zamiast prezentu.

Zorganizuj kwestę lub zbiórkę karmy wśród swoich gości.

Sprzedaj zdublowane prezenty, a pieniądze przekaż naszym podopiecznym.

Podaruj Fundacji swoją suknie ślubną.

W sprawie kwesty, przekazania sukni, a także w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: michal.sosnowski@centaurus.org.pl

 

DLA GOŚCI

Bez najmniejszej wątpliwości ceremonia zaślubin jest jedną z najważniejszych i niezapomnianych chwil w życiu. Nie dziwi zatem, że w chwili, w której ktoś z Twoich bliskich zamierza zawrzeć związek małżeński nie lada wyzwaniem okazuje się wybór odpowiedniego prezentu – takiego, który w piękny i niebanalny sposób uczci młodą parę. Trudno przewidzieć jaki podarek okaże się naprawdę przydatny, a który, zaraz po wymuszonym i kurtuazyjnym „dziękuję” bez sentymentu zostanie zwrócony do sklepu. A może Twoi bliscy należą do osób, którym los wszystkich pokrzywdzonych zwierzaków nie jest obojętny? Masz niepowtarzalną okazję wręczyć naprawdę szlachetny upominek – o zdecydowanie większym znaczeniu i na pewno bardziej trwały niż ulotny zapach jednego z tych kilku tuzinów więdnących zaraz po ślubie bukietów. Podaruj im świadomość, że dobro, którego oni są centrum w tym szczególnym dniu, rozlewa się także na znajdujące się w potrzebie i wymagające pomocy zwierzęta. 

Co możesz zrobić?

Dokonaj wpłaty na konto podopiecznych Fundacji Centaurus. Otrzymasz od nas piękny pamiątkowy dyplom z podziękowaniami dla młodej pary.

 
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: michal.sosnowski@centaurus.org.pl

 

Dlaczego Fundacja Centaurus?

Ceremonia zaślubin to szczególna chwila. Jednocześnie jest to wyjątkowa okazja, by w wyjątkowy sposób uzewnętrznić i podzielić się dobrem, które nas spotyka, podzielić się tym dobrem nie tylko z najbliższymi. Wspierając Fundację Centaurus, poza pięknym podarkiem w postaci dyplomu, masz niepowtarzalną okazję uczynić piękny gest także względem naszych podopiecznych – setek zwierzaków, którym pomogliśmy i które znajdują się obecnie pod naszą opieką w azylu w Szczedrzykowicach; należy dodać, że jest to największa tego typu instytucja w całej Europie. Dodatkowo należy również wspomnieć, iż nasza działalność ma na celu również wprowadzanie pro zwierzęcych zmian legislacyjnych; a skuteczność objawia się m.in. w tym, że udało nam się doprowadzić do zakończenia handlu końmi z przeznaczeniem na rzeź na największym końskim targowisku w Polsce – w Skaryszewie.

Ślub stanowi wspaniałą okazję do spotkań z rodziną i najbliższymi; niech ten moment będzie jeszcze piękniejszy i niech towarzyszy mu świadomość, że poza wręczonymi podarkami sprawiliśmy, że świat ten w małym nawet stopniu stał się lepszy.

Już niedługo radość wypełni wasze serca i rozbrzmi Marsz Mandelsona. Spraw zatem, by zawtórowało mu chóralne „DZIĘKUJĘ” wydobywające się z gardeł wszystkich naszych włochatych podopiecznych!


Szczekają o pomoc Mini Farma Eko Klub Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy Nasze aukcje Allegro Ślub z Centaurusem
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Swift/Bic: BPKOPLPW
IBAN: PL15102052260000600202200350
Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!