Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Pomaganie przez edukowanie – zajęcia zdalne

Zapraszamy na zdalne zajęcia  edukacyjne w szkołach, przedszkolach i nie tylko.

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest międzynarodową organizacją non profit, która koncentruje swoje działania i projekty wokół dobroczynności wobec zwierząt w wielu aspektach.
Stado ponad 1300 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, liczne zwierzęta gospodarskie i domowe to zasługa 400 000 Darczyńców z całego świata, którzy zaangażowali się w działalność organizacji.

Uczestnicy zajęć dowiedzą się:
Co to jest Fundacja?
W jaki sposób działają fundacje?
Jak reagować w przypadkach znęcania się nad zwierzętami?
Jak zachowywać się, kiedy atakuje nas zwierzę?
Jak udzielić pierwszej pomocy zwierzęciu?

Odpowiemy także na każde zadane pytanie.

Celem projektu jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na los zwierząt, wykształcenie odpowiednich zachowań w przypadku kontaktu z chorym lub rannym zwierzęciem, a także zaprezentowanie celów statutowych i metod działania fundacji, a także sposobów wsparcia jej podopiecznych.

Fundacja Centaurus opiekuje się około 800 końmi i 110 innymi zwierzętami. Każde z nich dostało drugą szansę na życie, jest już bezpieczne i nigdy nie stanie się mu krzywda.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: [email protected] lub pod numerem: 535-162-322.

WYDARZENIE-STRONA.jpg
Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk