Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Piękny Denar czeka na dobry dom

f1783288-49d7-446e-8f9b-02c0b2925b89_Denar

Denar jest młodym, 6-letnim wałachem o niebanalnej urodzie. Koniem bardzo kontaktowym w stosunku do ludzi. Jest grzeczny, bez narowów, z „dobrą głową”. Będzie idealnym przyjacielem dla amatora leśnych wycieczek.
Szuka osoby mającej doświadczenie w układaniu surowych koni. Osoby ceniącej sobie kontakt z żywym zwierzęciem. Osoby, dla której jazda w siodle jest dodatkowym bonusem, a nie celem samym w sobie. Denar jest koniem surowym, ale łatwym i chętnym do pracy. Wysokość w kłębie ok 162 cm, jest koniem mocniejszej budowy.
Jeśli szukasz przyjaciela na wiele lat, lubisz pracę z końmi od podstaw i zawsze chciałeś mieć rude warkoczyki jak Pipi Pończoszanka, to właśnie trafiła Ci się nie lada okazja, by zrealizować marzenia. Oto znalazłeś Denara – konia, którego nawet Pipi by się nie powstydziła.

Zainteresowany?
Więcej o Denarze tutaj.

PS.

Adopcja jest nieodpłatna, konia nie można zbyć ani udostępniać do jazdy osobom postronnym. Wymagane jest podpisanie umowy.

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk