Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Świąteczny worek paszy dla końskich staruszków!

Kochani, uruchamiamy zbiórkę na prośbę naszych emerytów. Czekaliśmy na listy do Mikołaja z jakimiś cudami, a tymczasem nasze staruszki są bardzo konkretne. Po prostu — chciałyby bardzo dostać zapas paszy, która dla wielu z nich jest jedynym, co przyswajają i co wspiera ich codzienne funkcjonowanie.

Ostatnio udało nam się zebrać kilkaset worków doskonałej paszy, która żywi nasze staruszki do dziś, i skończy się za około tydzień. Nie wiemy, czy nasze konie wierzą w Świętego Mikołaja, czy to taka ściema… ale postanowiliśmy sprawić, aby w tym roku przyjechały sanie pełne specjalistycznego muesli, tak bardzo przez staruszków uwielbianego. Klikając w link poniżej, możesz zamówić worek paszy, który sklep Tundra dostarczy nam gratis, czyli nie płacisz nic za wysyłkę.

W imieniu naszych kilkuset staruszków i rekonwalescentów — serdecznie Ci dziękujemy za każdy, najmniejszy gest lub udostępnienie tej świątecznej zbiórki dalej. 

Oto pyszne linki:

PS. Pamiętaj, że ta pasza to luksus dla koni niechcianych, ratowanych i rzeźnych. To, co dla innych koni jest codziennością, dla naszych kochanych kopytnych to coś z reguły poza zasięgiem, bo choć bardzo się staramy, aby poziom ich życia był maksymalnie komfortowy, to to, co z najwyższej półki — i niezbędne dla nich — jest możliwe tylko dzięki Twemu wsparciu. Działamy dzięki Wam już 15 lat, ocaliliśmy prawie 1500 koni i tysiące innych zwierząt, a zbiórki paszy dla seniorów organizujemy cyklicznie. Jeśli możesz, dołącz do nas! Wszelkie nasze działania realizowane są wyłącznie dzięki darowiznom od osób takich jak Ty! 

KUP-PASZE-NA-ŚWIĘTA.png
Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk