Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Nastka zakwalifikowana do adopcji realnej

Śpieszymy do Was z dobrymi wiadomościami. Nastka zakwalifikowała się do adopcji realnej.
Szuka najlepszego domu!

Nastka to klacz w typie śląskim, która trafiła pod nasze skrzydła w grudniu 2018 roku. Miała problem z okiem i infekcję dróg oddechowych. Leczenie przyniosło poprawę i Nastka wróciła do zdrowia. W ostatnich dniach przeszła kolejne badania i jako zupełnie zdrowa – została zakwalifikowana do adopcji realnej.

Klacz ma około 8 lat. Jest koniem w typie śląskim. W kłębie ma 164 cm. Chodzi pod siodłem. Jest zrównoważona i spokojna, nie sprawiał kłopotów, ani w obsłudze, ani pod siodłem. Da sobie z nią radę osoba jeżdżąca na poziomie BOZ. Nastka jest bardzo towarzyska. Chętnie poszuka cukierków po kieszeniach, pójdzie zobaczyć czy w samochodzie nie ma worka marchewek, przyjdzie się przytulić. Ale Nastka ma też wadę. Lubi rządzić. Odgoni od Ciebie wszystkie inne konie, jeśli będzie jeden paśnik na padoku – żaden koń nawet nie powącha siana. Jak to mówią – jest lekka zadem  😉 wali z obu kopyt w każdego konia, który się nie podporządkuje. Plus taki, że ich nie gania, a jedynie klepie jak za blisko podejdą. Krzywdy nikomu nigdy nie zrobiła, ale jeśli rozważasz adopcję Nastki musisz mieć na uwadze jej charakter.

➡️ Zobacz więcej: Karta Nastki

➡️ Jeśli jesteś zainteresowany adopcją wypełnij formularz adopcji.
(nie zobowiązuje do adopcji)

Co musisz wiedzieć zanim adoptujesz konia
🔹 Adopcja jest nieodpłatna.
🔹Po stronie adoptującego leży transport, opieka weterynaryjna i kowalska.
🔹Koń nie może być w żaden sposób zbyty, użytkowany zarobkowo, użytkowany przez osoby postronne (również nieodpłatnie) lub użyty do reprodukcji.
🔹Pomiędzy fundacją, a rodziną adopcyjną podpisywana jest umowa zabezpieczająca obydwie strony, a przede wszystkim prawa samego konia, który jest tu priorytetem.
🔹 Wymagany jest boks lub przystosowana wiata, bezpieczne wybiegi, towarzystwo innego konia oraz kochający opiekunowie.
🔹Aby podjąć się rozmów nt adopcji konia, musisz być pełnoletni (jeśli nie jesteś, prosimy, aby kontaktowali się z nami Twoi opiekunowie).

➡️ Masz pytania? Napisz: [email protected]

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk