EKO KLUB
PayPal Wybierz kwotę darowizny:
20 zł
50 zł
100 złMagiczna moc myśli

Czy wiecie, że myśli mają moc?

Moc najpotężniejszą, moc tworzenia, moc niesienia zmian.


Już wielokrotnie udowodniono, że myśl może leczyć. Przewertowałam stosy książek, artykułów i badań w tym temacie. I bardzo chciałabym, abyśmy razem spróbowali pomóc tym zwierzakom, którym medycyna konwencjonalna już pomóc nie może.


Postanowiłam prosić Was, abyśmy teraz, w okresie tych świat, a dokładnie 21 grudnia wykorzystali zbiorową siłę naszych myśli. Długo myślałam, o co mogłabym Was prosić. Nie kosztuje to pieniędzy, ale pochłonie kilka minut Twojego bezcennego czasu. Koni mamy mnóstwo. Kiedy tak chodziłam po naszym folwarku, chwyciła mnie za kurtkę potężna, gniada Grzmiąca - nie wiem, czy zrobiła to celowo, czy akurat próbowała upolować liścia nad moją głową, ale pomyślałam, że taka pomoc bardzo by jej się przydała. Grzmiąca była kiedyś koniem sportowym, potem zachorowała na końską astmę. Nie chcę opisywać Wam szczegółów jej choroby i leczenia, bo zupełnie nie o to teraz chodzi. Leki które dajemy naszym koniom z astmą w zasadzie tylko maskują objawy - wcześniej czy później leki te przeciążają ich serce, nerki lub przestają w ogóle działać. Czasem pomagają zioła, czasem inne alternatywne środki. Ale jakże byłoby wspaniale, gdyby naszym koniom pomogły ciepłe myśli i Twoje wyobrażenia, że są zdrowe?

Nigdy tego nie robiliśmy, ale z Twoim wsparciem - bardzo, bardzo pragniemy spróbować. W najgorszym razie stracisz kilka minut, i choć Twój czas jest bezcenny, to możliwość wyleczenia Grzmiącej (a może innych koni) sprawia, że chciałabym Cię o to prosić. 

Plan pomocy Grzmiącej i sprawdzenia siły naszych myśli jest następujący: w piątek, 21 grudnia o godzinie 20.00 proszę Cię o te kilka minut dla niej. Proszę, jeśli tylko możesz, wyobraź sobie naszą Grzmiącą zupełnie zdrową, silną i radosną. Wyobraź sobie jak radośnie bryka i galopuje po bezkresnych, zielonych pastwiskach, jak wspaniale pracują jej płuca, oskrzela, jak robi głęboki wdech i dzikim galopem biegnie dalej, szczęśliwa i wolna. Poczuj jak pachną trawy, drzewa, poczuj wiosenny wiatr i wyobraź sobie jak rozwiewa Grzmiącej grzywę. Pomyśl sobie, że Grzmiąca jest w pełni zdrowa a nasza pomoc jest jej zbędna, jest niezależna od nas wszystkich, oddycha zawsze lekko i swobodnie, nawet w upalny dzień, albo biegając między pylącymi trawami. Powtórz, proszę, jeszcze kilka razy, że Grzmiąca jest zupełnie zdrowa a jej organizm w pełni się zregenerował. A teraz wyobraź sobie, że kierujemy tę prośbę również w internecie do dziesiątek tysięcy osób, które mam nadzieję, pomogą swoimi ciepłymi myślami Grzmiącej - wyobraź sobie, jak wielka to ma moc.

Obiecuję, że przy kolejnym kontakcie z Wami napiszemy, jak czuje się Grzmiąca i czy nastąpiły zmiany w jej układzie oddechowym.

Dziękuję w imieniu Grzmiącej i naszej ekipy,
Ewa Mastyk

 

ZAMÓW
NASZ NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z tym, co się dzieje w świecie zwierząt, przyrody i ekologii. Zapisz się do naszego newslettera!

WYSZUKIWARKA

Czekają na Twój gest!
Wojak
Wojak
Podkarpacie zalewa woda. Pod strumieniem znikają kolejne pola, drogi i leśne (...)
więcej
WESPRZYJ
Folwark tonie! ALARM!
Folwark tonie! ALARM!
Pierwszy raz w naszej 13-letniej działalności ogłaszamy ALARM dla zwierząt (...)
więcej
WESPRZYJ
Konopiejka
Konopiejka
Konopiejkę mijaliśmy kilkakrotnie w Pajęcznie. Potężna, ciężka, droga klacz (...)
więcej
WESPRZYJ
Calineczka
Calineczka
Oto Calineczka i jej bezimienna córka. Dwie klacze w typie konika polskiego. Konie bez (...)
więcej
WESPRZYJ
Marusia
Marusia
Jako ludzie mamy niezwykłe przywileje w niezwykłych czasach. Bycie mamą i otaczanie (...)
więcej
WESPRZYJ
Janosik
Janosik
Handlarze, przeklęci, wyklęci, winni wszystkiemu złu tego świata. A przynajmniej (...)
więcej
WESPRZYJ
WSZYSTKIE APELE

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wrocław

kontakt@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488
PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Swift/Bic: BPKOPLPW
IBAN: PL15102052260000600202200350
Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Dołącz do nas!

Tylko 1zł dziennie
Wspieram!


Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie