Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Łysek – co u niego?

Łysek2

Kochani, dziś przybywamy z dobrymi wiadomościami o Łysku. Dzięki Waszej pomocy siwek został uratowany i od kilku dni przebywa na kwarantannie w naszym ośrodku. Z całego serca dziękujemy Wam za pomoc dla niego. Gdyby nie Wy, dziś nie byłoby go już na tym świecie.

Ten młody koń, który chwilę temu trafił pod nasze skrzydła niebawem będzie rozglądał się za cudownym domem adopcyjnym. Łysek jest wspaniałym mixem perszerona i polskiego konia zimnokrwistego. Po perszeronie odziedziczył piękną, siwą maść, a od obojga rodziców dostał spokojny temperament i wielkość. Bo Łysek, który w tej chwili jest podrostkiem i ma niewiele ponad 3 lata, gdy skończy się rozwijać będzie dużym i silnym koniem.

Łysek3-675x450.jpg

Łysek urodził się w marcu 2017 roku i może rozpocząć zaprzyjaźnianie się z pracą na lonży, a po ukończeniu 4 roku życia będzie mógł rozpocząć pracę pod siodłem. Tym samym szukamy dla tego cudownego zwierzaka najlepszego domu. Szukamy osoby cierpliwej i mającej wiedzę oraz czas by zająć edukacją Łyska. Osoby, która już swoje w życiu wyjeździła i nie w głowie jej dzikie galopy czy skakanie, bo Łysek będzie docelowo koniem spacerowym. Świetnie się sprawdzi jako towarzysz spokojnych leśnych wędrówek.

Łysek-675x450.jpg

Jeśli czujesz, że całe życie czekałeś właśnie na Łyska – zapraszamy do wypełnienia formularza adopcji.

O ogólnych zasadach adopcji dowiesz się TUTAJ.

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk