Aktualnie ratujemy
EKO KLUB - dołącz!

Zostań członkiem EKO Klubu Fundacji Centurus!


Twoja pomoc jest bezcenna! Fundacja Centaurus od wielu lat wspiera ekologię, przyrodę i ochronę praw zwierząt. Przyłącz się do Klubu FC i zostań fundatorem projektów, które aktywnie realizujemy.
 


 Przekazując nam regularnie co miesiąc stałą kwotę (20 zł/30 zł /50 zł lub większą kwotę, wedle uznania - miesięcznie) staniesz się Członkiem EKO Klubu FC. Możesz, wraz z nami, propagować ochronę przyrody i ochronę praw zwierząt.

Wspólnie z Tobą będziemy promować ekologię, przeciwdziałać degradacji środowiska i razem zapewnimy godny byt setkom uratowanych zwierząt przebywającym pod opieką naszej organizacji.Tak więc zostań już dziś Członkiem Klubu FC i rozpocznij wspaniałą przygodę!

Jako Członek Klubu FC otrzymasz od nas wyjątkowy "Pakiet Powitalny".
Znajdziesz w nim:

- Specjalną Kartę potwierdzającą Twoją przynależność do Klubu FC
- Certyfikat Fundatora
- Długopis lub breloczek z logo FC
- Przewodnik po naszych projektach i kampaniach oraz foldery


Co 3 miesiące otrzymujesz magazyn "Bądź EKO!" wydawany wyłącznie dla Klubowiczów FC, a w nim wiele ciekawych porad i informacji ze świata zdrowia i ekologii oraz newsy na temat realizowanych wraz z Tobą kampanii i projektów.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń! 518 569 487
Napisz!
klub@centaurus.org.plAby zostać członkiem EKO KLUBU FC musisz wypełnić formularz.
Wybraną przez Ciebie kwotę przekazujesz za pomocą Polecenia Zapłaty. To prosta, bezpieczna i nowoczesna forma pozwalająca zminimalizować nam koszta administracyjne - potem wszystko za Ciebie robi regularnie nasz bank.

Darowizna w takiej formie jest dla nas szczególnie cenna, pozwala nam bowiem na pełne jej wykorzystanie do realizacji zamierzonych celów bez zbędnej obsługi i kosztów.

Dowiedz się więcej!

 

Ambasadorem EKO KLUBU FC została znakomita polska aktorka, Pani  Marzena Sztuka, znana Wam z roli Halinki w serialu "Kiepscy"

 

 

Ściągnij deklarację

 

 

***

Kochani!

Pragniemy gorąco podziękować za tak wielkie zainteresowanie EKO Klubem.
Witamy coraz to nowych członków klubu i pozdrawiamy dotychczasowych.

Mamy wielką przyjemność poinformować, iż do grona Ambasadorów Klubu Centaurusa "EKO Klub" dołączyli:

Maria Czubaszek

Maria Czubaszek - poetka, satyryk, scenarzystka, felietonistka, autorka popularnych słuchowisk radiowych i tekstów piosenek.
Pani Maria przekazała na nasze aukcje, między innymi, książkę z autografem "Każdy szczyt ma swój Czubaszek", płytę Trójki z autografem oraz eleganckie szpilki, które już znalazły nabywcę.Ponadto witamy serdecznie w gronie Ambasadorów pana

Jana Nowickiego


polskiego aktora teatralnego i filmowego, pedagoga. Pan Jan podarował na nasze aukcje książki własnego autorstwa ("Mężczyzna i one") wraz z autografami.
Ten wspaniały aktor pomógł również w ocaleniu przed śmiercią siwej klaczy Bajki . Obecnie klacz przebywa w adopcji stacjonarnej, w jednej z nadmorskich miejscowości.
Przy okazji przekazujemy serdecznie pozdrowienia i ucałowania dla Pani Marzeny Sztuki, naszej pierwszej Ambasadorki EKO Klubu

 

Zgłoszenie o wsparcie Szczekają o pomoc Mini Farma Eko Klub Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy Sklep charytatywny Ślub z Centaurusem
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Swift/Bic: BPKOPLPW
IBAN: PL15102052260000600202200350
Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!