Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Dni Otwarte już 2 i 3 września!

dniotwarte_main

Kochani,

Już za moment, bo 2 i 3 września czekamy na Was na naszych kolejnych Dniach Otwartych w Centaurusie.

Na całe dwa dni Zwierzęcy Folwark w Szczedrzykowicach zamieni się w miejsce spotkań z ocalałymi i uratowanymi wspólnie istnieniami. Konie, osły, lamy, alpaki, kozy, owce, kury, gęsi, ale też świnie, wielbłądy zapraszają! Zgodnie z naszą tradycją, opowiemy Wam ich historie i oprowadzimy po azylu byście sami mogli zobaczyć, jak cudowne życie wiodą dzięki Wam ocalone zwierzaki. One z pewnością podziękują Wam w swoim stylu i jak zwykle ucieszą się na Wasz widok. Uwierzcie, od kilku tygodni czekają tylko na to!

Gwarantujemy rodzinną atmosferę i jedyną taką, niepowtarzalną imprezę wśród zwierząt, z muzyką na żywo, ogromnymi placami zabaw dla dzieci i animatorami oraz wyśmienitą roślinną szamą! Bo szykujemy dla Was zdrowe lody bez mleka i cukru, burgery roślinne, ser z migdałów, wegańskie ciasta, zdrowe panini, zielone pierogi z grilla, cudowne jesienne knedle ze śliwkami i ziemniaki z ogniska. I… wiele innych! Będzie też sielankowa przestrzeń do relaksu, a gdy już odpoczniecie, będziecie mogli poszperać w zebranych darach i za symboliczną wrzutę do puszki zabrać do domu prawdziwe skarby!

Nie może Was zabraknąć!
Serdecznie zapraszamy 2 i 3 września 2023 roku, od 10:00 do 18:00!
Szczedrzykowice 10, k Legnicy
59-230 Prochowice

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk