Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Dni otwarte 14-15 maja

dni_otwarte

Dni Otwarte to już tradycja!

Zapraszamy Was po raz kolejny na nasz Folwark. Czekać będą ocalone dzięki Wam konie, z którymi będziecie mogli się spotkać, a nawet wspólnie malować obraz "Chrapami malowane". Spacery z alpakami, czyszczenie osiołków, czy karmienie kóz to dla nas codzienność, którą chcemy się z Wami podzielić.

Choć odwiedzi nas cyrk, to będzie to "Cyrk bez zwierząt', którego artyści wykonają spektakularne show. odbędą się ekologiczne i pozytywnie zwariowane zabawy z dziećmi na łonia natury, z roślinami zamiast pisaków w dłoni.

Oczywiście szykujemy dla Was sielankową przestrzeń relaksu, a na stołach podamy wege przysmaki do podgryzienia i picia. A gdy już odpoczniecie, będziecie mogli poszperać w zebranych darach i zabrać za symboliczną wrzutę do puszki prawdziwe skarby, takie jak: książki, przedmioty codziennego użytku, antyki i handmade.

Mówiąc krótko: łono przyrody, szereg atrakcji dla małych i dużych, promienna atmosfera. To wszystko podczas Dni Otwartych.

Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk