Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Adopcje realne – album

Suflet_01

Zapraszamy do obejrzenia obszernej, pierwszej w tym roku galerii koni w adopcjach. Bohaterami zdjęć są m.in. Aleksander (z Morskiego Oka), przezabawny osiołek Antek, fotogeniczna Bakalia, rozbrykany Jaskier z Bizonem i Julkiem. Zobaczycie wiele pięknych zdjęć z adoptującymi, Suflet i Hanka już są pierwszych tegorocznych profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Piegusek z kolei prezentuje jak wygląda wizyta końskiego dentysty, a Lady i Kary jak należy się tarzać w śniegu.

Chciałbyś adoptować konia i dołączyć do społeczności adopciaków Centaurusa? Dowiedz się więcej: ADOPCJA REALNA

Pierwszy, obowiązkowy krok – to formularz (nie zobowiązuje do adopcji)

Co musisz wiedzieć zanim adoptujesz konia

  • Adopcja jest nieodpłatna.
  • Po stronie adoptującego leży transport, opieka weterynaryjna i kowalska.
  • Koń nie może być w żaden sposób zbyty, użytkowany zarobkowo, użytkowany przez osoby postronne (również nieodpłatnie) lub użyty do reprodukcji.
  • Pomiędzy fundacją, a rodziną adopcyjną podpisywana jest umowa zabezpieczająca obydwie strony, a przede wszystkim prawa samego konia, który jest tu priorytetem.
  • Wymagany jest boks lub przystosowana wiata, bezpieczne wybiegi, towarzystwo innego konia oraz kochający opiekunowie.
  • Aby podjąć się rozmów nt adopcji konia, musisz być pełnoletni (jeśli nie jesteś, prosimy, aby kontaktowali się z nami Twoi opiekunowie).
Pomóż
Przekaż darowizne

POMAGAM!
Koszyk